KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


e pardon može li netko iznijeti scenarij u slučaju stečaja tvrtke.Što se dešava sa dioničarima, imovinom tvrtke koja je golema.Hoću pitat – imam dionice i proglašen je stečaj a imovina dionice je recimo 2000 Kn po dionici u nekretninama ali stečaj je proglašen?Zna li tko kako se stvari dalje odvijaju …

U slucaju stecaja mali dionicari odnesu gace na stapu.



e pardon može li netko iznijeti scenarij u slučaju stečaja tvrtke.Što se dešava sa dioničarima, imovinom tvrtke koja je golema.Hoću pitat – imam dionice i proglašen je stečaj a imovina dionice je recimo 2000 Kn po dionici u nekretninama ali stečaj je proglašen?Zna li tko kako se stvari dalje odvijaju …

U slucaju stecaja mali dionicari odnesu gace na stapu.

U slučaju atomskog udara ista stvar….a i šanse da se dogodi jedno ili drugo su iste[emo_zloban]

[/quote]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




e pardon može li netko iznijeti scenarij u slučaju stečaja tvrtke.Što se dešava sa dioničarima, imovinom tvrtke koja je golema.Hoću pitat – imam dionice i proglašen je stečaj a imovina dionice je recimo 2000 Kn po dionici u nekretninama ali stečaj je proglašen?Zna li tko kako se stvari dalje odvijaju …

U slucaju stecaja mali dionicari odnesu gace na stapu.

U slučaju atomskog udara ista stvar….a i šanse da se dogodi jedno ili drugo su iste[emo_zloban]

[/quote]
[/quote]

za KSST se slazem. barem u skorijoj buducnosti.

ali odgovorio sam covjeku na pitanje.

pa evo s ovom nadopunom da zna na cemu je i da se ne dovodi u zabludu.

Ajmo prodavatelji, pa dobra je to cijena za izlazak[emo_smijesak] Nećemo za sad tuči po asku, fali nam vijest…..ali nemojte se onda opet vračati, ima puno drugih prilika[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

I gospon Mato stišće malo bid. Zanimljivo da je svaki dan 17-tica prva na prodaji, pa bilo to na 480 ili 460kn

5.

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)

919

0,81

Skrb. račun

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@kanabis

Ljudi izlaze već duže vrijeme ,to je preočito,koji je razlog tome,uskoro ćemo saznati,ali da je dobar sigurno nije… prateći trgovanje u proteklih nekoliko mjeseci,držite se razine oko 350 kn…

Izlaze oni koji su navučeni špekulacijom i koji su dobili muhte. Ovaj sa nalogom 17 se odavno mogao istrest po 480kn, ali mu to očito ne odgovara. On samo voli biti prvi na asku


Izlaze oni koji su navučeni špekulacijom i koji su dobili muhte. Ovaj sa nalogom 17 se odavno mogao istrest po 480kn, ali mu to očito ne odgovara. On samo voli biti prvi na asku

kanabiše,dugo si gledo pa si konacno usao…posto ono?


Da točno fulao sam nulu. Evo vam tablični prikaz dobiti staklenika po godinama. Naravno što je staklenik veći, tu je veća i zarada.

http://www.agroplus.rs/prikaz.pdf


a o kojoj se tu zemlji radi?
“naime u rh se nsta ne isplati proizvoditi”,kazu[emo_vrtimise]
rh bi trebala izaci izvan granica rh,onda bi se isplatilo…hmmm[emo_ooooo][emo_vrtimise]


Opet ti o poslu….raditi pa raditi. Ne raditi, prodati! Ne želim da rade, ne želim da pametno gospodare, ne želim da zarađuju – Želim da propadnu i odu na bubanj. Zar je to tako teško shvatiti? Odustajem od polemike.[emo_beztona]

golupče,meni se cini da bi ti zarada bila veca da cekas na 200…
ali cini se da si se navezao i navukao na ovaj tonuci brod?[emo_smijeh]

Ulazio sam već dva puta, ovaj puta je na dnu

New Report

Close