KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne kažem da je cijena 1200 ni velika ni mala ali me interesira način izračuna. Nekakva formula valjda postoji inače nema rezultata.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

To je izračun od oka koji bi njemu odgovarao 😀
Na 1 ha staklenika može se ostvariti bruto dobit od 50 000eur. Na Resniku imaju 122 000m2 pod staklenicima. Mogli bi imati dobit od 6 milijuna eura, a oni od tamo imaju prihod valjda 300 000kn. Dakle nešto grdno ne štima u toj firmi. A nije ni čudo kad direktor bere salatu.


To je izračun od oka koji bi njemu odgovarao 😀
Na 1 ha staklenika može se ostvariti bruto dobit od 50 000eur. Na Resniku imaju 122 000m2 pod staklenicima. Mogli bi imati dobit od 6 milijuna eura, a oni od tamo imaju prihod valjda 300 000kn. Dakle nešto grdno ne štima u toj firmi. A nije ni čudo kad direktor bere salatu.

pa jedan hektar ima 10000m2, fulao si jednu nulu [emo_plazi]

@kanabis

Iz aviona je očito da nešto ne štima ,netko želi obezvrijediti firmu,prihode,i kupiti za male novce,želi cijenu spustiti prema 350 kn,vidjeti ćemo za nekoliko mjeseci ili do kraja godine,što će biti od toga…



To je izračun od oka koji bi njemu odgovarao 😀
Na 1 ha staklenika može se ostvariti bruto dobit od 50 000eur. Na Resniku imaju 122 000m2 pod staklenicima. Mogli bi imati dobit od 6 milijuna eura, a oni od tamo imaju prihod valjda 300 000kn. Dakle nešto grdno ne štima u toj firmi. A nije ni čudo kad direktor bere salatu.

pa jedan hektar ima 10000m2, fulao si jednu nulu [emo_plazi]
[/quote]

Ti si fulao temu. Jedan hektar ima moja punica ali ona nije izlistana.[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Da točno fulao sam nulu. Evo vam tablični prikaz dobiti staklenika po godinama. Naravno što je staklenik veći, tu je veća i zarada.

http://www.agroplus.rs/prikaz.pdf

5.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)
941

0,83
Skrb. račun

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Neka istrese taj skrbnicki sve sto ima, imam osjećaj da se iza njega krije neki bivši politicar


Neka istrese taj skrbnicki sve sto ima, imam osjećaj da se iza njega krije neki bivši politicar

Ako su prodali 3000 komada ovo što je ostalo je sića. Mislim da su jučer opet opleli po bidu pa sad imaju oko 850 dionica.Četiri – pet dana trgovine i finito[emo_palacg]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ako imaju po vašoj tvrdnji još 850 dionica ,onda je hold ,neka istresu po bidu što ih je volja…

Čekam ispod 400 kn…

http://kastela.org/novosti/aktualnosti/18872-staklenici-nadzorni-odbor-podrzao-direktora-paladina
evo malo vijesti iz firme pa nek se zna..

Pametni ljudi kažu da se burzu razumijet nemože, ali nemogu odolit da nepitan zašto se ovdje stvara uvjerenje kako će po završetku rasprodaje od strane fonda dionica uzletjeti…?
Netko je svojevremeno lipo napisa da slučajno pri dnu bida nije isti onaj koji prodaje??
Nikakvo drukanje … samo razmišljanje naglas.

e pardon može li netko iznijeti scenarij u slučaju stečaja tvrtke.Što se dešava sa dioničarima, imovinom tvrtke koja je golema.Hoću pitat – imam dionice i proglašen je stečaj a imovina dionice je recimo 2000 Kn po dionici u nekretninama ali stečaj je proglašen?Zna li tko kako se stvari dalje odvijaju …

New Report

Close