KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Golube prijedlog da radnici rade smjene od 4h dnevno je novi proizvod nesposobnog direktora. Misliš li da će ti radnici uopće nešto raditi, a da ne spominjem kvalitetu tog posla? Ako žele rezati troškove svi bi trebali skupa sa direktorom dati otkaz, jer po svemu sudeći ni ove godine neće zaraditi ni kunu.

http://kastela.org/novosti/aktualnosti/18846-staklenici-sindikalni-povjerenik-dobio-otkaz
pozz evo malo novosti pa apsorbirajte…

Opet ti o poslu….raditi pa raditi. Ne raditi, prodati! Ne želim da rade, ne želim da pametno gospodare, ne želim da zarađuju – Želim da propadnu i odu na bubanj. Zar je to tako teško shvatiti? Odustajem od polemike.[emo_beztona]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nije, ali na koji način će propast kad kapitala još uvijek ima dovoljno, a i zainteresiranih za njihovu imovinu. Stvar je samo dokle će država to prolongirati, nadam se ne predugo

Pa Čobi je to dva puta nudio, ako me sječanje ne vara nitko ni dokumentaciju nije otkupio, a kamoli da je itko snimao to malo pobliže. Linić bi to prodao da ima kome. Tko je toliko naivan pa vjeruje da Linić rađe prodaje CO a odbija silne investitore za ksst.

Nina nije tolika buka bila bzvz, zapravo ne bi bilo toliko lopovluka da ksst nije interesantan. Evo recimo u ksst se još ni jedna uprava ni nadzorni odbor nisu sjetili da ishoduju papir po kojem bi vodu plaćali puno jeftinije, kao poljoprivredni kombinat. Za sada još uvijek plaćaju kao kućanstvo. A direktor bere salatu


Pa Čobi je to dva puta nudio, ako me sječanje ne vara nitko ni dokumentaciju nije otkupio, a kamoli da je itko snimao to malo pobliže. Linić bi to prodao da ima kome. Tko je toliko naivan pa vjeruje da Linić rađe prodaje CO a odbija silne investitore za ksst.


Nemam KSST, ali koliko se sjećam nekakvih kombinacija je bilo,bivši starosjedioci na ovoj temi vjerojatno znaju nešto više, pa možda nešto postaju

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


… A direktor bere salatu

čovjek se relaxira nakon fotelje a vjerojatno mu godi friški zrak i zelena boja, salate [emo_smijesak]


Opet ti o poslu….raditi pa raditi. Ne raditi, prodati! Ne želim da rade, ne želim da pametno gospodare, ne želim da zarađuju – Želim da propadnu i odu na bubanj. Zar je to tako teško shvatiti? Odustajem od polemike.[emo_beztona]

Kolega golubv…upravo je to greska koju su mnoge tvrtke pocinile a i nama dionicarima donijele samo gubitke. Naime svaka ona koja je svoju “ljepsu buducnost” bazirala samo na zemljistu ili imovini nije dobro prosla …ni ona ni dionicari. Oni kad ne gospodare pametno uspiju nabit takve troskove…obaveze…poreze i sta sve ne da “pojedu” svu vrijednost zemljista i imovine pa se na kraju sve proda za jednu kunu ili odu u stecaj pa je vjerovnici raskomadaju . Nadam se da se to nece desit sa staklenicima vec da ce barem svoje obaveze uspjet placat a kamo srece da vrate i one do ssd nastale ali bez rasprodaje zemljista. Direktoru preporucujem da trazi strateskog partnera koji ce unaprijedit proizvodnju i ojacat firmu..i zadrzat proizvodnju.
Prodaja zemljista koja nije u funkciji neka ide na prodaju i sluzi povecanju vrijednost kapitala tvrke i njene dionice.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Razlika je u tome što ova firma nakon privatizacije više neće ni postojati. Možda kupca ucjena da zadrži neki oblik peoizvodnje godinu dana sa pdesetak radnika i onda fajront. Ali to neće biti naša briga, mi izlazimo zajedno s državom.[emo_smijesak]
Da mi netko obeča samo 20% na ovu cijenu godinu dana nebi palio komp, isplatilo bi se čekati. A kamo li za možda 200 ili 300%.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ako dobro shvacam vi se nadate da ce netko za kastelane drzavi i dionicarima isplatit 200 mil kuna ..preuzet sva dugovanja od neznam koliko miliona…ugasit proizvodnju …cijelu firmu i pocet se bavit necim drugim..?..Turizmom..stanogradnjom..cim li vec..tj ulozit jos par stotina miliona….Da bar…ali nece to bas biti tako.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Šteta ozbiljna lova bi se tim biznisom mogla zaraditi, ali očito nitko nije motiviran. Hrvatsku zadnjih 30 god pokreće samo lopovluk.

200 milijuna ksst može dobiti samo od Resnika i to bez problema. Vjerojatno bi se i ostalo prodalo čak i kao sam biznis, jer biznis kao biznis nije loš. No ovdje se radi o isisavanju novaca na sve strane

New Report

Close