KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@zvonac
Naravno, pretpostavimo da se za razliku dionica izvrši dokapitalizacija ksst, nisam baš siguran da bi ksst mogao za te novce priskrbit imovinu kakvu ima Jadranka. I još nešto Jadranka je ne tako davno isplatila dividendu, i to bi mogla u budučnosti. Za ksst nisam baš siguran. Prodali 20% zemljišta samo ove godine i što su dobili mali dioničari, manje vrijednu dionicu i ništa više. Naravno da ovo mišljenje ne mora biti objektivno jer imam dionice JDRA , a na 1100 sa gubitkom izašao iz ksst.

ne znam zašto se sada jdra uspoređuje sa svakom dionicom. Po meni je jedna od najperspektivnijih dionica, ali joj nije ovdje mjesto

pošteno, kao što sam i rekao nemam pojma kako “izgleda” Jadranka ali želim ti svu sreću[emo_palacg]



@zvonac

Naravno, pretpostavimo da se za razliku dionica izvrši dokapitalizacija ksst, nisam baš siguran da bi ksst mogao za te novce priskrbit imovinu kakvu ima Jadranka. I još nešto Jadranka je ne tako davno isplatila dividendu, i to bi mogla u budučnosti. Za ksst nisam baš siguran. Prodali 20% zemljišta samo ove godine i što su dobili mali dioničari, manje vrijednu dionicu i ništa više. Naravno da ovo mišljenje ne mora biti objektivno jer imam dionice JDRA , a na 1100 sa gubitkom izašao iz ksst.


a na 1100 sa gubitkom izašao iz ksst.

Sad se lijepo vrati, i imaš ulaz na nuli, kažu da niže nemože,s laganim rastom možeš anulirati gubitak.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



a na 1100 sa gubitkom izašao iz ksst.

Sad se lijepo vrati, i imaš ulaz na nuli, kažu da niže nemože,s laganim rastom možeš anulirati gubitak.
[/quote]
Gore sam već djelomično dao naznaku zašto neću, bar za sad (nikad ne reci nikad, ulaziti u ksst. Priča sa zračnom lukom će se otegnuti tko zna još koliko, drugo ne vidim da su skinuli zadužnice sa svih parcela koje su založili (cestar i slični) a od poslovanja neće se opariti radnici a kamoli dioničari.

Ja nina isto mislim da ovo nemože niže.Nerazumin kako je uopće ovako nisko.

Ljepo ste se raspisali preko vikenda[emo_smijesak]. Kako Societe ima manje komada tako se pojačava žamor u stadu. Nebi me čudilo da na kraju neki shvate da su sve vijesti koje dopiru u javnost vezane isključivo za proizvodnju. Prenamjenjeno zemljište, preseljenje staklenika, privatizacija, strateško partnerstvo…itd se i ne spominje.
A to što se ne spominje je barem pet puta vrijednije od onoga što se spominje. Slučajno?? Namjerno? Bumo vidli.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo Golube dalo bi se dosta razglabati, ali nitko nezna točno reći koliko toga je prenamjenjeno u građevinsko zemljište, i recimo šta je trenutno na tom zemljištu, šta bi recimo moglo biti na tom zemljištu s obzirom na položaj….


Sada sam bio u Konzumu, salata kristalka je 5,99 kn, a kilogram salate je 19,96 kn, tako da je Paladin dobro rekao, kilo salate na veliko po koliko prodaju staklenici je OK, 8-12 kn, to je lijepa lova….

Ovo su odlicne vijesti,a sad zamisli jos da je direktor sposoban(a ne virujen da nije,djeluje mi nekako furbasto) i da dobro poskropi salatu vodom prije prodaje.Koji je to extra profit.Tako se jedan moj obogatija na zaledjenoj ribi,a najvise je zaradija na pustim kilima leda kod prodaje.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!



Kolega Smart, da li se ova zemlja nalazi tik uz aerodrom ili… ? Ovdje ciljate na to da bi zračna luka bila zainteresirana za proširenje kapaciteta (nove piste i sl.) ili računate na drugu vrstu gradnje? U ovom drugom slučaju pitanje je na kojoj se udaljenosti od aerodroma mogu graditi objekti.
Nemam dionice,ali ako nisam ništa zaradio da bar nešto naučimo iz ove priče.
Unaprijed hvala.

Lokacija Resnik, Kaštela i Knežine – ZL Split str.30

[/quote]

@smart
je to snima iz visina…

DAJ PET !!!




Kolega Smart, da li se ova zemlja nalazi tik uz aerodrom ili… ? Ovdje ciljate na to da bi zračna luka bila zainteresirana za proširenje kapaciteta (nove piste i sl.) ili računate na drugu vrstu gradnje? U ovom drugom slučaju pitanje je na kojoj se udaljenosti od aerodroma mogu graditi objekti.
Nemam dionice,ali ako nisam ništa zaradio da bar nešto naučimo iz ove priče.
Unaprijed hvala.

Lokacija Resnik, Kaštela i Knežine – ZL Split str.30

[/quote]

@smart
je to snima iz visina…
[/quote]
Na 30-setoj strani imate avionsku snimku zemljišta KSST…aerodroma i mora

DAJ PET !!!

meni je najdraža blitva na gradelima a najdraža mi je od kaštelanskih staklenika jer je puna klorofila

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close