KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

takvo pitanje se može postaviti na bilo kojoj dionici…jer isto tako se može pretpostaviti da su “u pravu ili pametniji” ovi koji prodaju a ne oni koji kupuju…[emo_namigusa]
a ovo je baš dobar slučaj gdje vjerojatno prodavača baš briga zašto nešto prodaje odnosno nitko ga nikad neće pitati zašto je to prodavao niti će oni to ikako “osjetiti”…fond branitelja [emo_smijeh]

nakon ovoga jedino more iti gore …. ili još duboko dole, ne(?)!

[emo_naivan]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ovdje se konačno pametno trguje. Fond je odlučio skroz izaći pa prema tome ni u ludilu ne treba kupovati s aska. Kako budu imali manje komada tako će biti ostatak spremni dati jeftinije, koga briga za zadnje komade, važno je iskrcati i završiti s tim.

Danas tjedan Societe će imati ispod 1000 komada a to je kikiriki za nas termite.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

eh.. ja sam se morao registrirati.. ovo postaje tipićna hrvaCka ubleha.. mislim, direktor bere salatu.. kja je u ZG 11,99 u maloprodaji.. 8,99 u Konzumu.. dajte molim vas, dignite to preko 1200 da imam zašto izaći i pobjeći glavom bez obzira :=

Samo budala kakav sam i sam može ovaj post držati savjetom za K/P [emo_cool]


eh.. ja sam se morao registrirati.. ovo postaje tipićna hrvaCka ubleha.. mislim, direktor bere salatu.. kja je u ZG 11,99 u maloprodaji.. 8,99 u Konzumu.. dajte molim vas, dignite to preko 1200 da imam zašto izaći i pobjeći glavom bez obzira :=

Ja bi ovdjeprimjenio , da se izrazim politički, ispravak netočnog navoda jer cijena salate u trgovačkim centrima, bez obzira o kom se radi se izražava po komadu, a ne kilogramu, tako da je cijena za kilogram puno veća. Do nedavno je taj komad (govorim o “puterici” vrsti salate koja se uzgaja u staklenicima) u trgovini bio čak 8,99kn, sad je 5,99, a u tom jednom komadu ima cca 30-35dkg pa izračunaj koliko dođe kilogram.
Ipak ovaj podatak neće izmjeniti trenutnu cijenu dionice[emo_smijesak]

5.

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)

1.322

1,16

Skrb. račun

Još malo pa nestalo.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

To je manje u odnosu na jucer 72 komada, inace na taj trgovinski dan je protrgovano 129 komada…
za ponedjeljak nece biti velik promjene jer je taj trgovinski dan bilo protrzeno samo 34 dionice…

S obzirom da se je u četvrtak i petak solidno tržilo mislim da je na računu Societe ostalo oko 1.150 komada….


S obzirom da se je u četvrtak i petak solidno tržilo mislim da je na računu Societe ostalo oko 1.150 komada….

1150 komada!!neka bude po 400 Kn to je skoro pola milijuna Kuna?!!Pa tko bu to platil i ka bu platil da bi prodal skuplje ko bu njima platil.Čul sam se sa prijateljom koji trguje godinama i kaže da oćekujje MEDU izvanka te da je najboljše rasprodat sve dionice.Za ksst kaže kak je bil 200 Kn u vrijeme dok su imali duplo više nekretnina i da nikad ne bi zalazil u ovo.Kaže ko voli nek izvoli ali ak bu beganije da budem spreman na sve i svašta a najbolje negledat burzu.

Vani najavljuju pad od 5%, recesija je nešto dublja ali se u drugoj polovici godine očekuje postupni oporavak….a KSST doživljavaju novi uspon kao felix…

ha čuj bil je 4.000 pa kaj onda [emo_smijeh]

ćuj mrki, moj long time forecast kaze eur/JPY 60, eurUSD 0,9 kao kraj krize i okret ka long term oporavku.Što ova dva valutna para imaju veze s ksst? Pa MEDO po meni dolazi, ali kada uff ko to može znati-činjenica jest da je eurusd u bearih modu od 125 na 120 i eurusd od 1.37 ka 1.29, Da li je to to ko to može znati, mozda je samo retrace ali ujedno je DOW blizu all time high što je po meni vrlo solidna točka za okret no DOW može lupit i 15000 prije nego se sunovrati ka 10000 po meni. Dobar okidač za ove događaje može biti jedino drastični pad Kine i njezin ulazak u recesiju.Da li je ovaj retrace privremen ili prisilna štednja u USA može ga produžiti itd itd vrime će pokazat. U svakom slučaju, kao i uvijek, velika neizvjesnost pred nama.Ako burze krenu u poniranje tada će i ksst patit s time da je ovo stvarno specifična dionica i nebih se čudio da na CBX -3% ksst odu 20% UP.Ruku na srce ova dionica nema veze s ničim ali u HR što ima logike.IGH je u gubitku koliko? Netko kaže 3000 Kn kredita po dionici a opet ju netko kupuje na 500 Kn.U svakomm slučaju teško je HR burzu shvatit no dobro si napisa ko će ovo kupovat od svih onih koji ju sada kupuju i zašto. Phlepa? Vjerojatno ali isto tako malo straha i tobogan će bit strm ko vertikala.

New Report

Close