KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Oni su sad već na najviše 1400kom[emo_cool] (vidljivo u četvrtak 28.02)….tako da je bid počeo ozbilnije skupljati.

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

upsss.Mato me preskočio[emo_bijesan]
[/quote]

Mato izgleda kupuje sve sto societe prodaje.

Golube ne predavaj se samo tako lako 🙂

Jeli sjor Mato tu na forumu? ne vjerujem da nije.

Sjor Mato otkrivaj masku…. 🙂

http://kastela.org/novosti/aktualnosti/18572-i-direktor-bere-salatu-u-kastelanskim-staklenicima

Paladin se primio posla i sada je svima to cudno, nebojte se, on smanjuje broj radnika na 70 jer vec zna koliko ce zemlje ostati u vlasnistvu staklenika a koliko ce ici u prodaju, moje misljenje…

škvadro vi svi ovdje svoga konja hvalite,ali cijena uvijek bolje kupiti sutra a ne danas.Poslije bu neko instriral nekakav rast i bit će držte ode na 1000,2000.
ja znam da sam početnik i slabo se kužim u ove stvari no sve mi se više čini da je ovdje prisutna jaka naiva.

A vidi veselja na otvaranju.A ne znam sto ocekujete od firme u kojoj direktor bere salatu.Covik ocityo falija profesiju.Zalutao na mjesto dise OUR-a

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


http://kastela.org/novosti/aktualnosti/18572-i-direktor-bere-salatu-u-kastelanskim-staklenicima

Članak je napisan u maniri 80-tih prošlog stoljeća …
….zaposlenica u kancelariji s trideset godišnjim stažem bere salatu …moš mislit kakav je to posal …..
…ako je salata u veleprodaji 8-12 kuna …ko će je plaćati 20-30 kuna u maloprodaji …
…svi znaju kakva je rast dionica imala prije dva godine i to bez papira za prenamjenu zemljišta u građevinsko …
…audio je stavio KSST na liste za skoru privatizaciju…
…pa se ti sad misli…

DAJ PET !!!

sad će to,čini se da samo što nije na par tisuća.Ja se mislin hoće li bliže na 1000 ili 2000 tisuće. 3000 nebum isključil.

Ne znam koju placu taj direktor ima ali ako je misli zaradjivat samo branjem salate onda je jeftinije bilo zaposlit sezonca…bolje bi mu bilo da svoje jako dobro naplaceno radno vrijeme koristi za trazenje strateskog partnera ili kako da aktivira ostatak neiskoristenog zemljista…a to da ce salatu u veleprodaji prodavat po toj cijeni…tesko.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A lijepo sam Vam rekao danas je dan od meze jer ide rast!

Interesantna trgovina danas na ovoj dionici hahaha.Pogotovo ovaj sa 55 komada koji nema namjeru kupit ni komada.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

mene bi baš zanimalo kome budete vi svi prodavali ove dionice i pošto?meni se gledi da će ovdje iskrcaj kada krene ovo dobro potegnuti nizbrdo.Odavna nismo imali ni iz svijeta dobar udarac,vrijeme bi moglo biti za prodavat.


mene bi baš zanimalo kome budete vi svi prodavali ove dionice i pošto?

tebi i takvima kao ti…a cijena oko 1500-2000 kn [emo_palacg]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

New Report

Close