KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pari mi se da cemo ovdje danas gledat istu pricu ko nekidan na INDG.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/203406/Default.aspx

vecina nas nije ovdje zbog salate i krastavaca, vec zbog kvadratnih metara, ali svejedno dobra vijest ako sto od navedenog uopce drzi vodu. ako bi uspjeli zaraditi da se pokriju, barem ne bi vise morali prodavati zemljista radi dugova, vec, ako bas hoce rodavati, radu unaprjedenja proizvodnje i zbrinjavanja radnika. ali, toliki direktori su ovdje prohujali, pa nista. tako da i ovo cum grano salis


“Da nam je znati onaj neformalni dio razgovora”

DAJ PET !!!

Ovaj naslov mogao je i drugacije bit napisan…””Za promet od 4,1 milijun kuna dovoljno nam je 6 hektara’

“”Što se plana proizvodnje tiče, zasnovan je na sadnji povrtnih kultura na površini od šest hektara.””

Ocito je da na ostatak zemljista ne racunaju kao na imovinu koja ce biti upotrebljena za sadnju povrca..samo to nije u interesu kupca da se javno kaze.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Netko je nedavno pitao posto ce se prodavat one kupljene za 500 kn..?..evo kolega cim kupnja krene ask se odmah napuni..do 550 imate koliko hocete.
Samo ako su ovaj interes izazvali ovi ministri sto su danas u Splitu i neka od njihovih najava…bit ce borbe.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Netko je nedavno pitao posto ce se prodavat one kupljene za 500 kn..?..evo kolega cim kupnja krene ask se odmah napuni..do 550 imate koliko hocete.

Da jer svi još čekamo da se fond do kraja istrese pa da krene rast, ovo do 600 kn nakon toga će biti u jedan dan počišćeno….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Pitanje, ako može tko odgovoriti:
je li u bilanci sada prikazano pravo stanje imovine (cijena zemljišta i td.), otkako je napravljena procjena? Ili to još uvijek nije pravo stanje?

Hvala!

Nema odgovora na moje pitanje? [emo_zacudjen]


…Samo ako su ovaj interes izazvali ovi ministri sto su danas u Splitu i neka od njihovih najava…bit ce borbe.

Pozdrav

Pogledaj kakav interes izazivaju ovi “ministri” prvog esalona.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vladin-program-pokretanja-investicija-toliko-zanimljiv-da-je-splitski-zupan-ante-sanader–zaspao/664366.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

KAŠTELANSKI STAKLENICI D.D./REDOVNA DIONICA KSST-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 84.683 74,55 Zast. račun
2. AUDIO (75666130770)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944) 4.051 3,57 Zast. račun
3. AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623) 3.235 2,85 Zast. račun
4. VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353) 1.992 1,75 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242) 1.740 1,53 Skrb. račun
6. GOLUB VLADO (28286201940) 610 0,54 Osnovni račun
7. AJDUKOVIĆ MATO (36931547986) 465 0,41 Osnovni račun
8. TESKERA MIŠO (61467721901) 366 0,32 Osnovni račun
9. ŠANTIĆ IVE (30952868721) 300 0,26 Osnovni račun
10. KRAMAR IVAN (89399989504) 278 0,24 Osnovni račun
Ukupno: 97.720 86,03

kad će više da se istresu….

ps: po načinu današnje trgovine, kupovao je Golub ( ili -ica )[emo_smijeh]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



…Samo ako su ovaj interes izazvali ovi ministri sto su danas u Splitu i neka od njihovih najava…bit ce borbe.

Pozdrav

Pogledaj kakav interes izazivaju ovi "ministri" prvog esalona.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vladin-program-pokretanja-investicija-toliko-zanimljiv-da-je-splitski-zupan-ante-sanader–zaspao/664366.aspx
[/quot

A što bi se dogodilo tek sa cijenom da se eskadrila parkirala ispred staklenika!!!

Kako god, pometen sam sa prodaje.

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Societe bas ne rasprodaje zadnje vrijeme, potrajat ce to do ljeta s njihovom rasprodajom….


Societe bas ne rasprodaje zadnje vrijeme, potrajat ce to do ljeta s njihovom rasprodajom….

Moguće da više ni neće prodavati, a da su ovo zadnjih tjedan dana prodavali trejderi kojima je dosadilo čekanje jer vidim da je kupnja danas ostala na/iznad 500 kn, a Societe je nije poklopio.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

kad će više da se istresu….

ps: po načinu današnje trgovine, kupovao je Golub ( ili -ica )[emo_smijeh]

Danas ništa kupio ništa prodao…..kriva procjena Crumarix….kao i obično[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close