KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kupiti i čekati, biti strpljiv, pogotovo sa ovakvom dionicom koja je sada na dnu,a ima potencijala, samo strpljenja….

pa i nije baš na dnu.bila je ista nekad i 200 Kn.??

Mali spomenar ako je netko propustio sudjelovati u onom rastu KSST da vidi kako je to izgledalo u veljači 2011. Promet je taj dan bio nešto manje od 800 komada [emo_smijesak]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

i šta je bitna veljača 2011 / veljača 2013 ?

http://www.poslovni.hr/forum/tema/kastelanski-staklenici-smanjili-gubitak-23585

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

Prodali zemlju pa smanjili gubitak, jos je rano za rezultate nove Uprave, to cemo znati tek na ljeto-jesen, kada bi se mogli vidjeti rezultati restrukturiranja (zbrinjavanje viska zaposlenih i pokretanje pune proizvodnje), ako se prije ne oglasi kakva privatizacija….

da prihodi bez tog prihoda od prodaje zemlje su smijesni, ali 48 000 mkvadratnih za 48 mil kuna je li to dobra cijena ili losa. bilo je ovdje raznih izracuna koliko staklenici imaju jos zemlje i koliko ona vrijedi po metru, ali ovo je jedan opipljiv podatak koliko je trziste spremno platiti za zemljista staklenika

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

150 eur kvadrat, mislin da je u prosjeku njihovo vridno toliko. Koliko jos imaju? Po mojin spoznajama cca 700000 kv. Cujen i da banke ih vuku za rukav nudeci nove hipot.kredite.Paladin radi ko privatnik, kakav ce bit konacan rezultat: & cijena dio. Hmm da mi je znat ko kupuje Igh po 500 KN A OVO ne spasija bi se. Ovdje dug na nuli a perspektiva fine. Tamo dug banana a perspektiva, bit ce a pametni smo..

Kasni im sime za proljetnu sjetvu zato cijena klizi dole.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

klizi cijena dolje, jer golubu fale kune za industrogradnju[emo_smijeh][emo_smijeh], a i drugima, a i drugima, nije golub sam na kupnji.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

ja se ne bum više nikad,nikad bavil kupnjom ove dionice.Sve sam rasprodal,gubitak je tu ali neka, svaka škola se plaća.sretno vam svima koji ovu dionicu posjedujete.

cijena klizi zato što ima onih koji žele po ovim cijenama prodavati [emo_zacudjen], kao korisnik mrki2….a sad tko je u pravu vrijeme će pokazati…mada ako nema nekih kostura u ormaru mislim da je ovo jako niska cijena da ne ponavljam postove raznih klolega o stanju duga, vrijednosti zemljišta i najavljenoj privatizaciji


cijena klizi zato što ima onih koji žele po ovim cijenama prodavati [emo_zacudjen], kao korisnik mrki2….a sad tko je u pravu vrijeme će pokazati…mada ako nema nekih kostura u ormaru mislim da je ovo jako niska cijena da ne ponavljam postove raznih klolega o stanju duga, vrijednosti zemljišta i najavljenoj privatizaciji

prodaje sigurno onaj koji vec duze vrijeme prodaje, i ocito dok se on ne istrese ovako se nastavlja(Societe) e sada je samo pitanje dokle ce cijena ici dolje, vjerojatno jos, 420-30 kn mozda jer mu je ostalo jos 1700 komada…

New Report

Close