KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mrki reka sn ti da to vridi bar par puta više od ovih nivoa, a zašto niko neće … uh kad bi ja to zna di bi bija.Veliko je to pitanje.

ne moras ti znat zasto nitko nece parchy.
radije ti nama reci zasto ti neces.

to valjda znas 🙂

[/quote]
iskreno neman više love, a unutra san full.

Gospon parchy : stvarno ste pokupovali dosta kssta?Mislite da bu to bilo dobro?
Ja sam u nedoumici velikoj.Bil sam zaradil pa izgubil,uf jao nije burza baš jednostavna kako sam si mislil.

a dosta , lipi moj 50 komada.Neman više love za po meni jeftinu dionicu višestruko vredniju od trenutne cijene. Da li ispravno razmišljam pokazat će vrime.
neda mi se više pisat zašto misli da je ovo vrlo vrlo podcijenjeno.
sritno
p.s.
inaće svatko tko je nešto kupio naravno kupio je iz razloga što vjeruje u podcijenjenost iste,…, zatim druk.[emo_smijeh]

da ovdje svi očekuju nešto a cijelo vrijeme se događa suprotno.
[emo_beztona]


da ovdje svi očekuju nešto a cijelo vrijeme se događa suprotno.
[emo_beztona]

događa se baš prema očekivanjima, onaj veći iz top10 izlazi, jedino što to ide malo sporije jer nerado prodaje ispod 550 kn

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

Ne uzbudjujte se kolega…evo zse je uvrstila ksst-r-a u sastavnicu crobexa proizvodnje i prehrane hrane uz sve same perjanice tog sektora u RH..:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex

zna li netko što je s dugovima ove tvrtke?
da li je novi direktor imenovan?
zar o ovome svemu nisu trebali obavijestiti burzu službeno?


…evo zse je uvrstila ksst-r-a u sastavnicu crobexa proizvodnje i prehrane hrane uz sve same perjanice tog sektora u RH..:)

Pozdrav


Radi se o podindexu proizvodnje hrane,proizvodnja voca i povrca.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Na popisu društava koja se mogu prodavati javnim prikupljanjem ponuda nalaze se i staklenici pod brojem 43;-AUDIO-
http://www.audio.hr/default.aspx?ID=51

A što si ti mislio plavac? Pa davno je donešena odluka da se KSST proda na natjačaju. Nisu te valjda pokolebali ovi dežurni zweišteini.[emo_zloban]

Isto su tako donjeli odluku da se proda Badel na natječaju, pa su odlučili da Industrogradnja bude spašena u nagodbi……itd. I sve će se to dogoditi uskoro. Ova vlada radi jako sporo ali što je meni bitno OVA VLADA NE KRADE!!

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kupiti i čekati, biti strpljiv, pogotovo sa ovakvom dionicom koja je sada na dnu,a ima potencijala, samo strpljenja….


Na popisu društava koja se mogu prodavati javnim prikupljanjem ponuda nalaze se i staklenici pod brojem 43;-AUDIO-
http://www.audio.hr/default.aspx?ID=51

Navedeni popis obuhvaća sva trgovačka društva koja se na dan 01.02.2013. godine nalaze u evidenciji Agencije i koja bi se sukladno članku 28. Uredbe o prodaji mogla prodavati javnim prikupljanjem ponuda
Navedeni popis napravljen je abecednim redom i nikako ne predstavlja redoslijed prodaje niti obvezu Agencije da će se prodaja dionica/poslovnih udjela navedenih trgovačkih društava vršiti modelom javnog prikupljanja ponuda.

Pored toga ACI sigurno nece u prodaju/privatizaciju barem po onome sto sada izjavljuju gospodari zivota i smrti u Rvata.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close