KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što bu sad?Kakovi su ovo nalozi na prodaji na 500?????
Trebam li prodati sve što posjedujem ili da kupujem još?????
Molim pomoć!!!

Koji će danas fini iskrcaj biti na KSST. Hoće li uopće šta ostati ?

E pa Đuro ima tešku ruku.


što bu sad?Kakovi su ovo nalozi na prodaji na 500?????

Možda će izaći s preostalih 2000 dionica? Onda bi se danas možda moglo kupovati i po 400 kn? [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

zašto su se odjednom povukli nalozi s prodaje? prošlo samo 15 dionica?
[emo_namigusa]

Šta ovdi ima naivaca i to vrhunskih. Vrhunskih naivaca.[emo_smijeh]

ne kolega, nego lukavih kupaca [emo_smijeh]

Ja mislim da nema interesantnije dionice od ove na HR burzi. naravno cilj je kupiti što jeftinije. Po meni da se 1700 komada naslo na 400 , kupci bi htjeli po 300, želim reći kako cijena na burzi stvrano ne znači ništa. Triba uvijek nuditi manje od ponude…. koliko stvarno vrijedi ova dionica. Apsolutno nebitno.

Danas opet trejderi love jedni druge . Očito je da Skrbnički ne ide ispod 550, pa ajmo malo protresti stabalce…drhtave ručice ili pohlepa ?

520-550, 30 kn po komadu, da lijepo zavrti po običaju 200 komada, niti 6000 kn..neš ti zarade[emo_plazi]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

danas živa dosada.
jutros malo zabave na otvaranju kad se istreslo drhtave ručice a poslije mrtvilo

drhtave ručice, kažeš? kad se sjetim “drhtavih ručica” na validusu…

[emo_smijeh]


drhtave ručice, kažeš? kad se sjetim "drhtavih ručica" na validusu…

UF; Validus mi je ostao u lijepom sjećanju, osjećaj da sam izgubio..dosta love , ( kad sam izašao do kraja ), pretvarao se u dobitak kako je cijena padala sve niže i niže .

Ovo se ipak ( nadam se ) ne može usporediti s Validusom, ako ništa drugo, tu je vlasništvo donekle čisto ( male hipoteke su malo mutne ), dugova načelno nema više, potencijalnog kapitala na pretek, vlasnika boli kita za sve, jedva čeka da proda… zadnji veći imatelj pri kraju je s rasprodajom ( NTNK ) …

Cijena je povoljna . Kupaca ima .

ps: baš me zanima po kojoj cijeni je jutrošnji prodavatelj uzeo nazad dionice .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close