KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovaj broj od 3.440 je iz polugodišnjeg izvješća za 2012 tako da nema greške….nažalost ili na sreću vidjeti ćemo…

prodaji popustili živci

ja sam svoje prodao,izgleda mi da to bu išlo u ambis.


prodaji popustili živci

ma nek je stjera na 400 kn i sve tu iskipa pa neka riješi sebe i nas muka

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije savjet za kupnju/prodaju dionica

@mrki2
Koliko si zaradio???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Koliko bi toga još mogao ovaj nesposobni prodavatelj imati?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Da se bar stavi 40 kuna niže od ostalih naloga, razgrabilo bi se sve u par minuta, ovako izgleda kao da ruši cijenu, a ne da prodaje.
Zato savjet je da stavi odmah na 499,99 i sve ide odmah.


Da se bar stavi 40 kuna niže od ostalih naloga, razgrabilo bi se sve u par minuta, ovako izgleda kao da ruši cijenu, a ne da prodaje.
Zato savjet je da stavi odmah na 499,99 i sve ide odmah.

Iz aviona je vidljivo da taj akumulira i dalje, a kad bude vrijeme samo će izmaknuti prodajne naloge. Vjerovatno se ide na RETEST i onda raketa do 580kn uvećana za W bottom, dakle 640kn za par dana.


Da se bar stavi 40 kuna niže od ostalih naloga, razgrabilo bi se sve u par minuta, ovako izgleda kao da ruši cijenu, a ne da prodaje.
Zato savjet je da stavi odmah na 499,99 i sve ide odmah.

a zašto bi se spuštao niže kad svi drže naloge iznad 500 kn? maknimo naloge s kupnje pa ćeš vidjeti kako će i on spustiti cijenu!
ako ima još +2000 komada za prodati, red je da dade bar -10% diskonta…a mogao bi bez problema i -20%

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi



Da se bar stavi 40 kuna niže od ostalih naloga, razgrabilo bi se sve u par minuta, ovako izgleda kao da ruši cijenu, a ne da prodaje.
Zato savjet je da stavi odmah na 499,99 i sve ide odmah.

a zašto bi se spuštao niže kad svi drže naloge iznad 500 kn? maknimo naloge s kupnje pa ćeš vidjeti kako će i on spustiti cijenu!
ako ima još +2000 komada za prodati, red je da dade bar -10% diskonta…a mogao bi bez problema i -20%
[/quote]

A ko mu brani da poklopi sve naloge poviše 500 i tu proda ostatak, baš je kupnja razlog da se ovako tjednima razvlači za par kuna više, a sve može odradit u par minuta.

Koja gluma na kraju s ” velikm ” nalozima..nisu uspjeli podignuti ljestvicu, pa su na kraju malo i po asku opalili .

Danas im je bilo dosta 520…sutra ako uspiju navuć nekog ( ili opet sami sebi 19 + 19 komada po asku ) ide opet 20+ niže . Po mojem izračunu, danas imaju oko 2000 komada . Ne vidi se tko kupuje ( još ), ali vidljivo je da kupnja popušta .

Vidljivo je i da prodavač ima naloge među kupovnima, pa prije istresanja izmakne svoje ( mada ga je i iznenedilo 2 puta ) . Jednostavno, postavlja šalunge i trese po sići koja iskače.

Zadnji puta pala je ispod 500…ovog puta, ponavljam ako misle sve prodati, bojim se da će cijena pasti jako, a neće uspjeti u naumu, jer, proporcionalno padu cijene, pada i zainteresiranost za dionicu, a na asku se počnu gomilati i paničari, pa trejderi, pa šortanje…zacimentirati će cijenu na dnu dna.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Koliko ovdje ima pametnih ljudi,tzv.sveznalica

New Report

Close