KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



….Po planovima, ne dopada mi se, jer ima namjeru raditi osnovnu djelatnost,

KSST treba hitno privatizirati pa ćeš vidjeti kako taj biznis s hranom može biti dobar, pogledaj npr. belje, vupik i sl., zato je bitno tko će kupiti KSST.
osim toga, ovdje su i velike količine građ. zemljišta kao bonus, tako da nema straha da se ovaj puta firma ne bi prodala jer su prostorni planovi doneseni. pitanje je samo kako požuriti državu s privatizacijom, a ne da se čeka još godinu dana…no sad je država u gabuli, rejting je srušen, MMF je već ovdje u nadzoru pa bi se sve moglo dosta ubrzati
[/quote]
pa i hoće oni privatizaciju ali po 30 Kn/dionici.Blje je išlo po Kunu tako da san puno i reka.


Sta ste se uhvatili jadnog Marija.
Ne donosi Uprava strateske odluke, nego vlasnik. A vlasnik je drzava.
Privatizacija ili ne privatizacija, prodaja zemljista ili bavljenje poljoprivredom; su strateske odluke koje donosi vlasnik.
Ovdje od Uprave ne treba ocekivati nista novo. Radit ce kao i prijasnji, ni bolje ni losije. U cijeloj prici on je vrlo malo bitan.
A njegove reference? Kao da je to bitno za bilo koju firmu u drzavnom vlasnistvu.

Kako misliš jadan ,pogledaj članak u slobodnoj osmijeh od uha do uha ,sigurna plaća,povlastice i sve ostalo …a od odgovornost bi se valjda treba sakriti iza ministarstva poljuprivrede,audio-a il trećeg … dati intervju i pričati o povrću a ne spomenuti da raspolažeš s oko 300 000 m2 građevinskog zemljišta na vrhunskoj lokaciji vrijednog oko 300 mil kuna kojeg usput po zakonu trebaš stavit na prodaju ( ako je vjerova liniću ) je i najmanju ruku cinizam i ruganje ili neznanje… nešto je

DAJ PET !!!


pa i hoće oni privatizaciju ali po 30 Kn/dionici.Blje je išlo po Kunu tako da san puno i reka.

svi bi mi rado dokupili po 500 kn, još radije po 400, ali daj se ne blamiraj ovakvim postovima [emo_palacd]


Nemoj govoriti o čovjeku ako ga ne poznaš . Ili ako nisi pročitao njegov CV .

Ovako, odoka, i ja bih mogao napisati, Paladin je ovo..Paladin je ono…

ALI, skidam kapu Škrlecu, gospodin je odvjetnik, preuzeo je vođenje stečaja nad Viktor Lenac RB, doveo ga u pozitivu, radio par godina u plusu, i onda je politika rekla da je vrijeme da dođe neki drugi upravitelj na to mjesto .

S eron ja je u 9 mjeseci odveo firmu u 20 milijuna kuna gubitka…???????

Nažalost, ovdje je prvi " gazda " bio ser on ja, a drugog još nemogu ocijeniti .

Po planovima, ne dopada mi se, jer ima namjeru raditi osnovnu djelatnost, a dokazano seronje od radnika to neznaju i ne žele . DA ; S E R O NJE OD RADNIKA, jer iako je Šef bio S ERO NJA, to ne znači da su ga oni morali slijediti u tome, već im je takav način životarenja odgovarao . Živi primjer je štrajk u vrijeme berbe…

Većina firme je rezervirana za lešinere i podobnike bivšeg SE ro NJE, i ako ovaj novi ne raskine sve hipoteke i pokušaje upisa vlasništva na ime kompenzacije posudbi…ništa se neće pozitivno dogoditi .

Prva i osnovna stvar, trebala bi biti revizija ugovora ustupa zemljišta ZL , i ako to ne napravi, znamo kamo to ide .

Ugovori o cijeni vode…
Urbanizirane površine ( novo građevinske )…???

Tisuću ideja..tisuću planova…karavani prolaze..

i na kraju, samo me jedno ne zanima, kako imaju M U D A ovi iz braniteljskog fonda ovako javno prekrcavati dionice prijeteljima .

Ne prodaje nikakav braniteljski fond, nego izlazi Splitska banka sa svojih 3000 komada. Dionice KSST nisu dodijeljene braniteljskom fondu kojega vodi Erste. Dionice su dobili samo pojedinačno poneki ratni invalidi, malo njih, i to po nominali.
Znači da pitanje nije postavljeno na ispravan način, jer su postavke krive.

Splitska banka je skrbnik a Fond hrvatskih branitelja je imao 3.440 prema njihovom izvjeđštaju a na tom skrbničkom od Splitske je bilo točno toliko dionica prije ove “igre”…tako da…naravno treba vidjeti rasprodaje li i dalje
[

Ne prodaje nikakav braniteljski fond, nego izlazi Splitska banka sa svojih 3000 komada. Dionice KSST nisu dodijeljene braniteljskom fondu kojega vodi Erste. Dionice su dobili samo pojedinačno poneki ratni invalidi, malo njih, i to po nominali.
Znači da pitanje nije postavljeno na ispravan način, jer su postavke krive.
[/quote]

možda ovo poveća profitabilnost [emo_plazi]

http://www.agroklub.com/poljoprivredne-vijesti/uspjesna-proizvodnja-humusa-uz-pomoc-kalifornijskih-glista/7652/

opet paketi po 19 komada….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Splitska banka je skrbnik a Fond hrvatskih branitelja je imao 3.440 prema njihovom izvjeđštaju a na tom skrbničkom od Splitske je bilo točno toliko dionica prije ove "igre"…tako da…naravno treba vidjeti rasprodaje li i dalje
[

Ne prodaje nikakav braniteljski fond, nego izlazi Splitska banka sa svojih 3000 komada. Dionice KSST nisu dodijeljene braniteljskom fondu kojega vodi Erste. Dionice su dobili samo pojedinačno poneki ratni invalidi, malo njih, i to po nominali.
Znači da pitanje nije postavljeno na ispravan način, jer su postavke krive.


[/quote]

Nije istina, Splitska banka nema nikakve veze sa braniteljskim fondom.

ok, ako znaš pouzdao vjerujem…ja samo kažem da je na tom računu prije cca mjesec dana bilo točno 3.440 kom…a baš toliko je imao ili ima Braniteljski fond pa mi je to malo “preslučajno”….[emo_namigusa]

ovdje svi samo klaparauju i nagađaju. Nitko nezna činjenićno i jasno ništa.
[emo_beztona]

ja i dalje mislim da je na toj poziciji Braniteljski fond bet obzira što je Erste invest društvo koje upravlja….a ovo nekako potvrđuje moje mišljenje [emo_smijeh]

Fond hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji po svojoj je naravi otvoreni investicijski fond, a Zakonom o Fondu određeni su članovi Fonda. Prema prihvaćenoj ponudi Erste-investa, depozitna banka – skrbnik Fonda bit će HVB Splitska banka d.d., dok je za revizorsku kuću odabrana tvrtka Deloitte & Touche

http://www.erste-invest.hr/default.aspx?id=317

Moguće da si u pravu, ali onda bi morali imati oko 8000 dionica, jer je fond HB dobijao po 7% pojedinih državnih poduzeća.

New Report

Close