KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospon Mikro , super prijedlog.Evo našao sam staklenici@staklenici.hr mail pa ste ga mogli obavijestiti o ideji.
pozdravljam

gotovo iskipavanje ispod 600 kn?

sumnjam..

pazi opet pumpa, moja slobodna pretpostavka danas još 160 komada, pad na 541,37

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


sumnjam..

pazi opet pumpa, moja slobodna pretpostavka danas još 160 komada, pad na 541,37

Koja pumpa, pa preočito je da je prodaja na izmaku snage i količine.

ja mislin da je posrijedi takva manipulacija cijenom od strane moćnih igraća – skoro ako ne i neviđena na HR burzi.
koja će završiti:
dok se mali iskipaju dolje i dolje ili nikako gore i suze malih prestrašenih.
kad se mali iskipaju rast u nebesa i slinjenje malih.naravno opet i suze malih.
[emo_smijesak][emo_namigusa]


http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/200153/Default.aspx

Dakle g.Paladino je inženjer kemijske tehnologije smjer zaštite okoliša.Radio je u brodogradilište na antikorozivnoj zaštiti pa u graditeljstvu ( valjda u Skladgradnji ) i u RNK Split ( zar oni nisu u vlasništvu skladgradnje ). E sad kakve veze ima dosadašnji rad sa budućim radom u KSST-ma.

DAJ PET !!!


-KSST
+KSST
-KSST
+KSST
-KSST
+KSST

50 bureka!

koga briga što si ti burekđija??! [emo_palacd]

Mario bi triba po meni dobivat pola place u dinicama kao i radnici. Kome se ne svida idi na bolje. Da je tome tako procvitala bi brzo ova firma. Ovako truljenju nikad kraja,samo hoštapleraj kao i u cijeloj RH di svi manageri redom rade minuse a primaju lipe plaćice legalno, o ilegalnosti a da samo je Ivica Sanader za pržun.



sumnjam..

pazi opet pumpa, moja slobodna pretpostavka danas još 160 komada, pad na 541,37

Koja pumpa, pa preočito je da je prodaja na izmaku snage i količine.
[/quote]

hihihihihihihii……ako i nisam pogodio zadnju cijenu, količinu sam u dlaku…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Sta ste se uhvatili jadnog Marija.
Ne donosi Uprava strateske odluke, nego vlasnik. A vlasnik je drzava.
Privatizacija ili ne privatizacija, prodaja zemljista ili bavljenje poljoprivredom; su strateske odluke koje donosi vlasnik.
Ovdje od Uprave ne treba ocekivati nista novo. Radit ce kao i prijasnji, ni bolje ni losije. U cijeloj prici on je vrlo malo bitan.
A njegove reference? Kao da je to bitno za bilo koju firmu u drzavnom vlasnistvu.

Nemoj govoriti o čovjeku ako ga ne poznaš . Ili ako nisi pročitao njegov CV .

Ovako, odoka, i ja bih mogao napisati, Paladin je ovo..Paladin je ono…

ALI, skidam kapu Škrlecu, gospodin je odvjetnik, preuzeo je vođenje stečaja nad Viktor Lenac RB, doveo ga u pozitivu, radio par godina u plusu, i onda je politika rekla da je vrijeme da dođe neki drugi upravitelj na to mjesto .

S eron ja je u 9 mjeseci odveo firmu u 20 milijuna kuna gubitka…???????

Nažalost, ovdje je prvi ” gazda ” bio ser on ja, a drugog još nemogu ocijeniti .

Po planovima, ne dopada mi se, jer ima namjeru raditi osnovnu djelatnost, a dokazano seronje od radnika to neznaju i ne žele . DA ; S E R O NJE OD RADNIKA, jer iako je Šef bio S ERO NJA, to ne znači da su ga oni morali slijediti u tome, već im je takav način životarenja odgovarao . Živi primjer je štrajk u vrijeme berbe…

Većina firme je rezervirana za lešinere i podobnike bivšeg SE ro NJE, i ako ovaj novi ne raskine sve hipoteke i pokušaje upisa vlasništva na ime kompenzacije posudbi…ništa se neće pozitivno dogoditi .

Prva i osnovna stvar, trebala bi biti revizija ugovora ustupa zemljišta ZL , i ako to ne napravi, znamo kamo to ide .

Ugovori o cijeni vode…
Urbanizirane površine ( novo građevinske )…???

Tisuću ideja..tisuću planova…karavani prolaze..

i na kraju, samo me jedno ne zanima, kako imaju M U D A ovi iz braniteljskog fonda ovako javno prekrcavati dionice prijeteljima .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


….Po planovima, ne dopada mi se, jer ima namjeru raditi osnovnu djelatnost,

KSST treba hitno privatizirati pa ćeš vidjeti kako taj biznis s hranom može biti dobar, pogledaj npr. belje, vupik i sl., zato je bitno tko će kupiti KSST.
osim toga, ovdje su i velike količine građ. zemljišta kao bonus, tako da nema straha da se ovaj puta firma ne bi prodala jer su prostorni planovi doneseni. pitanje je samo kako požuriti državu s privatizacijom, a ne da se čeka još godinu dana…no sad je država u gabuli, rejting je srušen, MMF je već ovdje u nadzoru pa bi se sve moglo dosta ubrzati

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

New Report

Close