KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde kad moji postovi nasmijavaju ljude:

http://www.hrt.hr/index.php?id=471&tx_ttnews%5Btt_news%5D=198428&tx_ttnews%5BbackPid%5D=470&cHash=a8e2895a36

evo još
[emo_smijesak]


Ajde kad moji postovi nasmijavaju ljude:

http://www.hrt.hr/index.php?id=471&tx_ttnews%5Btt_news%5D=198428&tx_ttnews%5BbackPid%5D=470&cHash=a8e2895a36

evo još
[emo_smijesak]


Novom direktoru g.Paladinu želim sve najbolje međutim mora znati da građevinsko zemljište po zakonu mora stavit u funkciju razvoja.Zemljište Kaštela(između aerodroma i magistrale) novim urbanističkim planom je građevinsko namjenjeno proizvodnim i uslužnim djelastima.Radi se o cca.130 000 m2 koje vrijedi min. 100 milona kuna . Inače grad Trogir praktično nema gospodarsku zonu pa bar ovo stavit u funkciju.

DAJ PET !!!

Ni riječi o privatizaciji na radio Splitu, država će malo po malo prodavat zemljišta, a dioničarima ništa.

A je vas dobro nakitilo na paniku, a vijesti nema, niti će ovdje ikada bit ono zbog čega ste ušli.

@parchy nije smiješno, ma zapravo nije ništa, ko i cijela djelatnost ove firme.[emo_beztona]
kao što je netko već napisao, nemojmo se zanosit da će ksst bit firma koja će nosit dobit na račun proizvodnje povrća na zadovoljstvo dioničara, kupi i čekaj privatizaciju, pa koliko god trebalo za nju! i to je istina![emo_cool]

pišem samo na dionicama koje držim..

Do privatizacije neće doći, koliko razumijem ostaje 70-tak radnika, a zemlju će država prodavat na dijelove i izvlačit novce za sebe i pokrivanje novih gubitaka.

biti će sigurno ono zbog čega su ljudi ušli…[emo_smijeh]
e možda ćeš sada bolje vidjeti kakav je tvoj post bio…


A je vas dobro nakitilo na paniku, a vijesti nema, niti će ovdje ikada bit ono zbog čega ste ušli.

… kupi i čekaj privatizaciju, pa koliko god trebalo za nju! i to je istina![emo_cool]

A cekate je vec 6-7 godina i docekali ste da imate upola manje zemljista nego na pocetku cekanja. Za 6-7 godina ovdje ce ostat sa polovicom radnika kvarat pocetnog zemljista,a vi cete i dalje cekat privatizaciju.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


biti će sigurno ono zbog čega su ljudi ušli…[emo_smijeh]
e možda ćeš sada bolje vidjeti kakav je tvoj post bio…


A je vas dobro nakitilo na paniku, a vijesti nema, niti će ovdje ikada bit ono zbog čega ste ušli.

[/quote]

Ja bih se upitao, tko je, i na osnovu čega krenuo u ovakvu žestoku kupovinu ?

Ko izlazi, to bi mene zanimalo…


Ko izlazi, to bi mene zanimalo…

svejedno tko izlazi, danas mu je pokupljeno preko 600 komada, tako da je taj možda već završio s rasprodajom ili mu je ostalo nešto sitno…a onda bi sindikat mogao opet napucati KSST na 7xx kn…

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/200153/Default.aspx

New Report

Close