KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



da je bilo nekak GAZpromU dojavit za ovo zemljište,njima bi za Dalmaciju i plinifikaciju bilo idealno.Po 100 Eur da se zemi kvadrat koji vrijedi 300 s infrastrukturom. 100 x 700 000 eur = 500 mil Kuna / 113 000 = 4400 Kn dionica

Alo prika ! Imaš ovdje kontakt[/url] podatke pa im dojavi radosnu vijest. Ne znam kak' stojiš s ruskim, ali nije isključeno da će te saslušati i na engleskom. Ajd' javi što si obavio, pa da znamo oćemo li lupit po asku ili da suzdržimo do daljnjeg [emo_namigusa]
[/quote]
šališ se ?

http://www.staklenici.hr/files/natjecaj%20za%20direktora.pdf

Zanimljivo da su 12.12.2012 raspisali natječaj za novog direktora a tek danas su to objavili na svojoj web stranici a nisu ni ZSE obavijestili a mislim da su morali. I kad je onda predstavljanje novog “cara”.

DAJ PET !!!

Pa zasto gazprom ne bi napravija LNG terminal na zemlji Kastelanskih staklenika??? Pa blize su im Kastila nego Krk. Recimo LNG tanker ukrca plin negdi u okolici Moskve i iskrca ga u Kastilima. Staklenici bi jos mogli otupit zemlju bivseg Jugovinila(imaju jos neki spremnici tamo taman se taj pogon prodaje sad u stecajnom postupku po 150. put.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!




da je bilo nekak GAZpromU dojavit za ovo zemljište,njima bi za Dalmaciju i plinifikaciju bilo idealno.Po 100 Eur da se zemi kvadrat koji vrijedi 300 s infrastrukturom. 100 x 700 000 eur = 500 mil Kuna / 113 000 = 4400 Kn dionica

Alo prika ! Imaš ovdje kontakt[/url] podatke pa im dojavi radosnu vijest. Ne znam kak' stojiš s ruskim, ali nije isključeno da će te saslušati i na engleskom. Ajd' javi što si obavio, pa da znamo oćemo li lupit po asku ili da suzdržimo do daljnjeg [emo_namigusa]
[/quote]
šališ se ?
[/quote]

Ma ne. Samo ti se čini [emo_smijeh]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Koliko vidim bližimo se mom targetu koji sam govorio dok je cijena bila 610kn.


Koliko vidim bližimo se mom targetu koji sam govorio dok je cijena bila 610kn.

Znači spremni smo za let. Samo je pitanje u kojem smjeru. [emo_smijeh]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Rast preko 600kn bi bio BUY signal! Dotle ništa!

Mislim da su ovdje analize i oćekivanja samo klapanje šuplje osovine.Ovo može +/-30% u tjednu bez pardona i ikakove logike.Samo pohlepa i gramzivost kada raste te strah i panika kada pada.
Realna cijena tvrtke i njenih resorsa ne znači ništa.

Ja i dalje nerazumin zasto mr.Market radi sa Price=2/x;Po meni ovo vrijedi mnogo više.Dugovi na nula,nova uprava,proizvodnja zahuktala,dugotrajne imovine ko u prići.Dionica na sići.

http://www.seebiz.eu/barometar-cijena-enormno-poskupljenje-svjezih-krastavaca-patlidzana-i-tikvica/ar-54988/

@Parchy jesi me nasmijo s ovim linkom od srca! Hvala. [emo_smijeh]

pišem samo na dionicama koje držim..

Ajde ljudi popunite GAP i prodajte mi po 520kn pa možemo gore!!!

New Report

Close