KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mrki potpisujen sve ća si napisa.
[emo_smijeh] … gore nemore … ni bit …


Jesam li lijepo govorio kako ne treba meziti prije 510-520kn???? [emo_smijeh]

i tu će pad, kao, stati?
tu će se naći kupac 3000 komada koje audio rasprodaje?


moj friend prodao na 520 jer se boja 200, na 490 kad smo bili nisan moga zivit od njega, kad je za 2 miseca lupila 790 ispalija je na zivce. a burza + RH burza + HR Država + ksst
ludi konj … nema luđeg nadaleko.

jos to stigne na 200 i to vrlo lako..
pitanje je tko je i zasto poceo na 490 kupovat..i dali je zavrsio s time..jer ako je ..jao!


Ovi "nam" žele u susjedstvo http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/140131/Default.aspx

I sad ovo stavi u kontekst ovog novog zakona i strategije vlade RH ………. ….http://www.poslovni.hr/poduzetnik/vlada-ce-strateskim-smatrati-projekte-vrijedne-najmanje-150-mil-kn-227336
U Hrvatskoj vjerojatno ne postoji veći potencijal… još da se netko i tog sjeti.

DAJ PET !!!

Bog škvadro,
može li mi netko pojasniti izbor novog direktora od kojeg svi oćekuju dobre stvari, te ga svi uokolo hvale, da utjeće na pad dionice?
Neshvatljivo?

Nema to veze s covjekom, to je bio samo znak da se ne racuna na brzu privatizaciju, zato pad cijene, ali se sada ceka sto e isti u prvom intervjuu reci o firmi i privatizaciji….jer mogucnost privatizacije je ono sto diktira cijenu


Nema to veze s covjekom, to je bio samo znak da se ne racuna na brzu privatizaciju, zato pad cijene, ali se sada ceka sto e isti u prvom intervjuu reci o firmi i privatizaciji….jer mogucnost privatizacije je ono sto diktira cijenu

Mislim da po zakonu moraju građevinsko zemljište stavit u funkciju razvoja.To se posebno odnosi na zemljište Kaštela i Resnik.

DAJ PET !!!

Pa o privatizaciji se govori vec 7 godina. Ako se realizira u iducih 7 u kakvu to vrst privatizacije spada???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

da je bilo nekak GAZpromU dojavit za ovo zemljište,njima bi za Dalmaciju i plinifikaciju bilo idealno.Po 100 Eur da se zemi kvadrat koji vrijedi 300 s infrastrukturom. 100 x 700 000 eur = 500 mil Kuna / 113 000 = 4400 Kn dionica

Mene i dalje zanima po koliko se tržila zemlja nedavno???

Koliko je meni poznato po 938 Kn kvadrat. I to je radila Država sama unutar sebe … pritakanje love iz tvrtke airport Split u posrnulu tvrtku.
Mene osobno zanima koliko bi na free ali bas free marketu ovakve parcele se trzile, u komadu s infrastrukturom, građevinskim dozvolama itd itd. Mislin da bi se tvrtka (banaliziran) mogla rentat 100 000 Eur mjesecno bez radnika. Znan da je tu restoran , upravna zgrada , te svaki staklenik koji ima građevinsku dozvolu. Koliko mi je poznato renta jednog staklen9ika je 1500 Eur mjesecno … imaju ih oko 20. Plus restoran plus free zemljište. Ispada da je najbolje radnike stavit na minimalac i neka doma odmaraju a sve iznajmit. Bilo bi in za plaće. Smiješno ali po mojin dostupnin podacima istinito.


da je bilo nekak GAZpromU dojavit za ovo zemljište,njima bi za Dalmaciju i plinifikaciju bilo idealno.Po 100 Eur da se zemi kvadrat koji vrijedi 300 s infrastrukturom. 100 x 700 000 eur = 500 mil Kuna / 113 000 = 4400 Kn dionica

Alo prika ! Imaš ovdje kontakt[/url] podatke pa im dojavi radosnu vijest. Ne znam kak’ stojiš s ruskim, ali nije isključeno da će te saslušati i na engleskom. Ajd’ javi što si obavio, pa da znamo oćemo li lupit po asku ili da suzdržimo do daljnjeg [emo_namigusa]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close