KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po meni to što braniteljski fond prodaje po 700 je daleko najbolji dokaz da vrijedi barenko 2x.
Pa mi Hrvati smo prodali HT za 2 godišnje dividende, INA za Sanaderovih 2,3 mil Eur plus ona sica, Plivu, bankarski sektor… itd itd

Po meni je OK i transparentno što se cca 300000 potrošilo na skrbnicki koji sorta. To je u redu i njihovo pravo prodati… ujedno zvuci blago je reci jezivo ako nastave s daljnon rasprodajon.No pravo pitanje je tko su novi vlasnici dionica?Zasto je i danas bid jak a u 11 mjesecu nije se dalo prodati 30 komada u nekim trenucima.Ja bas sada mislin da nas ocekuje uzbudljivo razdoblje … povijest će pokazat.[emo_namigusa]

to ja mislim, ako postoji netko malo veći tko skuplja, možda na par računa onda je ovo odlična vijest jer će uspijeti skupiti puno toga ne dižući cijenu …a nakon toga može lagano….jer nekak svi mali s foruma se busaju da su prodali po 650-700 kaj su kupili po 500, onda valjda netko drugi kupuje sad od 700 na dolje [emo_namigusa]

tu tu, kad naš brod tone a zvona zvone huu huu.Ovaj put će izgleda biti još bolnije.
[emo_namigusa][emo_vrtimise]

gospon parchy mislite li da će ovo zaista da se spušta niže?Je li dobro prodavati sada-kupio sam na 600???

meni nisu jasni ovi što kupuju
[emo_zacudjen]


Fond hrvatskih branitelja je pod tim skrbničkim…..imao je 3.440 kom….. a nažalost oni su svoje vjerojatno dobili (ali zapravo nemam pojma kako su ih stekli)…

Dionice im je poklonila premijerka Kosor, kad je cijena bila oko 2500 kn!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

gospodin Mario Paladin je novi direktor Ksst, to bi moglo biti i dobro. A moj Mrki ćuj mr.Market je zafrkanigrac. Znajuci jako dobro činjenice po nekima sam “druko” da vrijedi 900 – 1200, jer je politika rijesila tvrku skroz-bilancu,dugove,dobavljace itd itd. Vrijedi to i 7000 – 10000 da se obznani da fond izvanka želi kupiti tvrtku….
Ko je znao da treba fond branitelja likvidirati par stotina dionica. Po meni da nije bilo fonda išli bi na 1500-2000 Kn ako ne i više ovako hm i 200 Kn je moguće…

kratkoročno je pitanje kolko će Fond prodavati….ovo sad ispod 600 vjerojatno prodaje ekipa koja se boji da će Fond nastaviti istrpavanje[emo_namigusa]

moj friend prodao na 520 jer se boja 200, na 490 kad smo bili nisan moga zivit od njega, kad je za 2 miseca lupila 790 ispalija je na zivce. a burza + RH burza + HR Država + ksst
ludi konj … nema luđeg nadaleko.

http://kastela.org/novosti/aktualnosti/18244-marijo-paladin-na-celu-staklenika

Vijest je po meni dobra.Novi direktor dolazi iz privatnog sektora iz građevinske branše…e sad ako on ne vidi potencijal zemljišta kaštela i resnik koje su novim planom postala građevinska onda ga možemo ….. po meni jedini način da se ovo završi na dobro je da se ide u parcijalnu prodaju tj. raspisivanje više natječaja odjednom za svako zemljište zasebno jer su u biti i fizički razdvojeni … ono što ostaje za poljuprivredu poljuprivrednicima a što je građevinsko građevinarima …

DAJ PET !!!

Mislite li da imenovanjem novog direktora stvari idu nabolje?U stvari gore i nemogu.

New Report

Close