KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sudeći po prodaji, neko je pun papirića kojih se želi riješiti

bogmeć ima ovih naloga po 15 kom na prodaji podosta…

Kad će ljudi ovdje shvatit
– da netko iz TOP 10 može u danu prodat/kupit 300 dionica i na kraju dana nema promjene.
– da TOP 100 ima puno onih sa 30-200 dionica koji isto tako mogu u danu protrgovat 100 dionica a dan završit sa total + 5 dionica a ukupna vrijednost portfelja može past i 20%.
dajte više shvatite bar osnovne stvari.

znam da cijena ksst na burzi ne znači doslovno ništa za većinu posjedovaoca ali nekužim da ista ne trguje sa bar na 2x:
tvrtka ima NULA duga.
dolazi novi direktor i to po mojim spoznajama faca.
ima izvrsnu djelatnost koja može prihode 10x dići – divim se kako im uspijeva ovako uništavati.
ima hrpu nekretnina koja vrijedi stvarno bi me zanimalo znati koliko.
ima interesanata za nekretnine izvanka.
[emo_smijesak][emo_zacudjen][emo_smijesak]

@james
Malo si previse okupiran na temi KSST, firmi o kojoj tako pricas?

James, imas li ti dionice ksst i po tebi koliko one vrijede u ovom trenutku?

http://kastela.org/novosti/aktualnosti/18207-izbjegli-stecaj-staklenici-vracaju-dugove
aj kad vec danas drukan


Zašto samo 500? Moglo bi se i onih 200injak komada na 50kn namiriti…
[emo_smijeh]


Sve je moguće iako po meni na 520kn valja meziti! Dotle strpljenje!

eeee sad mi je jasno [emo_smijeh]…pobogu nije to baš tako česta situacija, aposebno što je više dionica protgovano po višim cijenama pa baš nema neku ekonomsku potkrijepu to trgovanje ali to nije zabranjeno, samo jako glupo[emo_smijeh]

mislio sam na trgovinu ekipe it TOP 10…a ovi drugo što si rekao apsolutno stoji

Pozdrav škvadro,
cisto da se pohvalim kako sam uspio kupiti i danas 20 komada po cca 600,610 Kn.Prvo muško je bilo na 500 kupio,na 700 prodo.Što će se desiti sa drugom kupnjom.Nadam se 800 ponovan dolazak.Šta kažete?


Pozdrav škvadro,
cisto da se pohvalim kako sam uspio kupiti i danas 20 komada po cca 600,610 Kn.Prvo muško je bilo na 500 kupio,na 700 prodo.Što će se desiti sa drugom kupnjom.Nadam se 800 ponovan dolazak.Šta kažete?

ovo što si kupio po 600 mogao bi prodavati po 500 kn….sve nekako vuče na to…a možda i malo niže

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

lude dionice …[emo_namigusa] … mislin da je ova na HR najluđa?

New Report

Close