KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije valjda da vas hvata panika 🙂


Mene zanima cijena po kojoj je Zračna luka Split otkupila određenu zemlju.
Ako je vjerovati novinama išlo je po 22 Eura po kvadratu, otprilike. A ne po 200 Eura kako su neki očekivali.
Može li konkretnija informacija???

U pisanom izdanju Slobodne Dalmacije je podatak o 48248703,00kn za 48297 kvadrata zemljišta,što bi bilo 999,00kn po kvadratu.Nije 200,al bome nije ni 22 eura po kvadratu.

Ako itko da ponudu za KSST to ce biti ova tvrtka

Vaš link …[/url]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Vlasnik namjerava nastavit proizvodnju pa dokle ide,ide.Znaci vracemo se na 500 i nize.

http://slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/198452/Default.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Zašto samo 500? Moglo bi se i onih 200injak komada na 50kn namiriti…
[emo_smijeh]

@frankie…kolega to je loše sročena interpretacija autorice članka a tvoja želja -vraćamo se na 500 kuna i niže- je u istom duhu “ne daj mi ono što želim već ono što mi treba” …

DAJ PET !!!

To mi ne treba ne boj se,barem ne po toj cijeni.Ja bi samo njihovih poma.Zemlje imam i sam dovoljno.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

znači članak u kojem se piše o odbacivanju stečaja te plaćanju dijela obveza je od strane forumskih “altruista” okarakteriziran kao vrlo loš za dionicu[emo_smijeh]

pusti forumske altruiste
pogledaj semafor pa reci jel’dobar ili loš

kaj je je…črleno[emo_mrgud] ali altruistima je i info nakon koje je zeleno na semaforu zapravo loš [emo_smijeh]


pusti forumske altruiste
pogledaj semafor pa reci jel'dobar ili loš

Činjenica je da je ovdje od sredine 12-og mjeseca prošle godine potrgovano preko 4000kom, a u top 10 nema primjena!?
Netko se dobro zabavlja[emo_smijesak]

valjda ćemo jednom shvatiti što se zapravo događalo, jer nekak mi se čini da je puno manje toga prošlo ispod ili oko 600 nego iznad 600 kunića pa bi ispalo da je većina u toj igri “izgubila novce”….odnosno kopka me tko recimo danas prodaje i zašto iako za to se može uvijek naći puno racionalnih i iracionalnih razloga…?


Činjenica je da je ovdje od sredine 12-og mjeseca prošle godine potrgovano preko 4000kom, a u top 10 nema primjena!?
Netko se dobro zabavlja[emo_smijesak]

New Report

Close