KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


TA na ovakvim dionicama ne prolazi kolega…

Ustalom kao ni certifikatima,a to znate jako dobro…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Kako to da nema odbijanja još????
Nisam ništa kupio al bi volio radi postojećih dioničara da masno zarade.

svima sritno u novoj 2013.
Zašto gori nonSTOP se spominje top10. Pa ima nas sa 50-100 dionica koji tradeAMO dnevno na rastu prodajemo na padu kupujemo i tako par komada više na računu.Sigurno nekolicina.Meni uvijek ostaje vječno pitanje koliko vrijedi ova dionica? a kao i sve druge koliko je netko plati.Sičan se ATPL kad san u prvi put kupova po 2900 jer je pala ispod 3000 i sad je prilika… he he he … a sada je na niti 200 Kn pa ju opet malo ljudi hoće. No to je burza, ko voli nek izvoli.

ima li večeras kakvih promjena u top10? danas bi trebale biti vidiljive promjene u top 10 od četvrtka (ako ih je bilo) kad je trgovano s 1272 dionice…ili je to bilo samo višestruko kupovanje/prodavanje/trejdanje?

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

hebote top10.koliko ima u top100 dionica i to po 30 – 200 ??? i koliko ima traderA šta rade svašta…?[emo_smijesak]
uhvati val i probaj zaradit a koliko realno vrijede ksst : po meni 1500 – 1800 Kn. Prićan o cijeni koju bi vjerojatno netko platio u procesu privatizacije (“netko” – pojam HR škrtog tajkuna naviklog na džabe kupovinu). Realno na Eu tržištu po meni 1000 ali Eur. :. na burzi HR — koliko netko plati. …
nisan li u pravu?

e da zaboravih glede top10.Šta znači nema promjena? možda ih je taj dan bilo +/- 200 po računu a na kraju dana sve opet isto…[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


hebote top10.koliko ima u top100 dionica i to po 30 – 200 ??? i koliko ima traderA šta rade svašta…?[emo_smijesak]
uhvati val i probaj zaradit a koliko realno vrijede ksst : po meni 1500 – 1800 Kn. Prićan o cijeni koju bi vjerojatno netko platio u procesu privatizacije ("netko" – pojam HR škrtog tajkuna naviklog na džabe kupovinu). Realno na Eu tržištu po meni 1000 ali Eur. :. na burzi HR — koliko netko plati. …
nisan li u pravu?

Koliko vrijedi tvrtka koja kontinuirano proizvodi gubitke veće od troškova za plaće i ne misli mijenjati način poslovanja, koja ima sve manje zemljišta, odnosno ima u postotku sve više neupotrebljivog zemljišta i koja ima nezainteresiranog vlasnika? Takvoj tvrtki ne treba krah burze.

tvrtka ima dug NULA
tvrtka iznajmljuje za par desetaka tisuća Eur neke pogone
tvrtka trenutno radi osnovnu djelatnost
tvrtci je ostalo još mnogo toga od nekretnina

da li radi sada gubitak neznan
kolika dugotrajna vrijednost je ostala neznan
oće li se prodavat neznan
koliko vridi?? neznan ali mislin bar nekoliko desetaka puta više od npr IGH kojeg opet nmeko plaća 500 Kn a nema ništa osim dugova i nekakve budućnosti.

@pinokio … špekulacije na uređenim tržištima su dozvoljene međutim manipulacije spadaju pod kaznena djela …okvirna vrijednost dotične tvrtke je procijenjena od ovalašteni osoba i postoji u vezi s tim i pisani trag…

DAJ PET !!!



@pinokio
… špekulacije na uređenim tržištima su dozvoljene međutim manipulacije spadaju pod kaznena djela …okvirna vrijednost dotične tvrtke je procijenjena od ovalašteni osoba i postoji u vezi s tim i pisani trag…

treba shvatit iz onog sto se desavalo da su natjecaji i procjena bili manipulacija..pa pogledajte sto se od tad pisalo i najavljivalo a sto se desavalo..
a treba shvatiti i da to kako drzava kao najveci dionicar upravlja je kriminalno djelo prema ostalim dionicarima i prema zakonima rh
ali koga to briga,jel?

tu ce bit jos spekulacija ali meni nipostonije zadovoljavajuce kupovat da na tome zaradim 10,20 pa i 40 posto-ako polude ,ko sad i cijelo vrijeme drhtat hoce li urusit dionicu u 1d..[emo_vrtimise]

Mene zanima cijena po kojoj je Zračna luka Split otkupila određenu zemlju.
Ako je vjerovati novinama išlo je po 22 Eura po kvadratu, otprilike. A ne po 200 Eura kako su neki očekivali.
Može li konkretnija informacija???

New Report

Close