KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/UZP6bWCrjVKScIGsgOIfpg==.pdf

šta reći osim da su to valjda već svi pročitali…barem oni kojima je to važno

S obzirom da su se manje više svi izjasnili o vezi trgovine dionicama ksst zadnjih nekoliko dana a također s obzirom da na obadva foruma prevladava mišljenje stručnjaka da su se razno razni “leteći” iskrcali po naivnim ovcama koje su prije toga navukli pričama o velikoj perspektivi ove dionice…….osječam neodoljivu potrebu da ih razočaram.

Niti sam kupovao niti prodavao niti mi nije jasno u čemu je štos. Smrdi na neku matematičku smicalicu ali da bi to saznali treba čekati što će SKDD pokazati…ili neće pokazati. [emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ovdje dok kolega Golub ne proda nema cijeni ni makac!
A i ne vrijedi ovih novaca!

apsolutno si u pravu…vrijedi puno više


Ovdje dok kolega Golub ne proda nema cijeni ni makac!
A i ne vrijedi ovih novaca!

Matematička smicalica ?

Možda, ali ne kontam poantu . Dakle, netko definitvno kupuje po asku, i to je počeo kupovati dok je biop puuuno veći spread, sada se to malo stisnulo, ali zadnja tri dana je preočito da se nakon svakog udaranja po asku, relativno ista količina skipa po bidu . Nisam baš pokušavao trgovati ( barem ne uspješno 🙁 ), ali nema nekog specijalnog preskakanja ili biranja kog će se poklopiti ili pokupiti . Dakle, nezna lijeva što mu radi desna ?

Koja bi bila poanta ovakve trgovine i nabijanja prometa ? Možda uprosječivanje cijene ? Kome , kad se gleda, većina je kupovala po višim cijenama od ove, i većina nema neke količine kojima bi to nešto značilo .

Postoji jedna crna slutnja, z a j e b a li su me na ULJANIKU tako, s par dionica spustili cijenu 100% , i onda se pozvali na nju kao relevantnu za davanje ponude radnicima …DEBILI !

Bojim se da netko tko želi kupiti ovo, također igra istu igru, dakle, skupio je par stotina komada i s par igrača vrti promet, a onda iza NOve Godine, VLADA posnosno izjavi kako Kaštelanski staklenici idu na prodaju, a cijena je 700 Kn, ili 750 da se nitko ne pobuni, što je “čak 10ak posto više od trenutne cijene na burzi, štoviše i cijelog prošlogodišnjeg prometa ?” .

U tom smijeru išlo je i smanjivanje udijela AUDIO na manje od 75%, pa budući kupac nema neku obavezu ( mada se to i inače rješava uredbama ) otkupa ostalih dionica, a i da ima….750 Kuna – smiješno .

Za svaki slučaj, pošto imam neku količinu ovih interesantnih papira, a u svijetlu nedavnih događanja na burzi, idem s ostatkom keša kupiti vazelin, pa ako me na g u z e, barem da se ne patim .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Matematička smicalica ?

Možda, ali ne kontam poantu . Dakle, netko definitvno kupuje po asku, i to je počeo kupovati dok je biop puuuno veći spread, sada se to malo stisnulo, ali zadnja tri dana je preočito da se nakon svakog udaranja po asku, relativno ista količina skipa po bidu . Nisam baš pokušavao trgovati ( barem ne uspješno 🙁 ), ali nema nekog specijalnog preskakanja ili biranja kog će se poklopiti ili pokupiti . Dakle, nezna lijeva što mu radi desna ?

Koja bi bila poanta ovakve trgovine i nabijanja prometa ? Možda uprosječivanje cijene ? Kome , kad se gleda, većina je kupovala po višim cijenama od ove, i većina nema neke količine kojima bi to nešto značilo .

Postoji jedna crna slutnja, z a j e b a li su me na ULJANIKU tako, s par dionica spustili cijenu 100% , i onda se pozvali na nju kao relevantnu za davanje ponude radnicima …DEBILI !

Bojim se da netko tko želi kupiti ovo, također igra istu igru, dakle, skupio je par stotina komada i s par igrača vrti promet, a onda iza NOve Godine, VLADA posnosno izjavi kako Kaštelanski staklenici idu na prodaju, a cijena je 700 Kn, ili 750 da se nitko ne pobuni, što je "čak 10ak posto više od trenutne cijene na burzi, štoviše i cijelog prošlogodišnjeg prometa ?" .

U tom smijeru išlo je i smanjivanje udijela AUDIO na manje od 75%, pa budući kupac nema neku obavezu ( mada se to i inače rješava uredbama ) otkupa ostalih dionica, a i da ima….750 Kuna – smiješno .

Za svaki slučaj, pošto imam neku količinu ovih interesantnih papira, a u svijetlu nedavnih događanja na burzi, idem s ostatkom keša kupiti vazelin, pa ako me na g u z e, barem da se ne patim .

Moguće , ali ima i drugih rješenja.

Baš si lijepo replicirao, a možda i nisi..mislim, imao si i drugih odgovora..ali moguće i da nisi.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


U tom smijeru išlo je i smanjivanje udijela AUDIO na manje od 75%, pa budući kupac nema neku obavezu ( mada se to i inače rješava uredbama ) otkupa ostalih dionica, a i da ima….750 Kuna – smiješno .

Kak’ mislis nema obvezu?

Sta ce eventualni buduci kupac isto djelovati s drzavom kao sto su to presutno djelovali Agrokor i drzava u slucaju Belje?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

…U tom smijeru išlo je i smanjivanje udijela AUDIO na manje od 75%, pa budući kupac nema neku obavezu ( mada se to i inače rješava uredbama ) otkupa ostalih dionica, a i da ima….750 Kuna – smiješno .

Obveza nastaje nakon preuzimanja 25%.

Btw. Po zakonu o upravljanju državnom imovinom, to što pišeš o načinu prodaje je neizvedivo.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Situacija se bitno mijenja približavanjem EU .

Vidi Golf na Srđu i njihove investitore .

Vjerujem da su lokaciju već namirisali oni koji iz pustinje prave raj na zemlji , ako ih ne pretekne domaći mogul .

Nema promjena u top 10….da sad ne zagađujem ljepljenjem tablice….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close