KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ko je reseta bid?pa islo bi ovo di pripada da neko nije jastrija.Je li moguce da je stvarno AUDIO rusija.

Bit će prije da su KSST planski s 5xx kuna dignuti na ovu razinu od oko 700 kn jer je netko iz top 10 (a to nije AUDIO) želio iskipati s finom zaradom ono što je skupljao zadnjih mjeseci.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Ko je reseta bid?pa islo bi ovo di pripada da neko nije jastrija.Je li moguce da je stvarno AUDIO rusija.

Bit će prije da su KSST planski s 5xx kuna dignuti na ovu razinu od oko 700 kn jer je netko iz top 10 (a to nije AUDIO) želio iskipati s finom zaradom ono što je skupljao zadnjih mjeseci.
[/quote]
onda je to pametan čovik, triba učiti od njega.Mislim da to ipak nije slučaj, ako je onda će dotični jako žaliti pošto po meni cijena iide na 900 – 1200.

a da je veliki promet a cijena pada onda se ne bi nitko iskrcavao???[emo_smijeh]
nije se nitko baš pojavio s nekom novom pričom niti je netko drukao više nego inače da bi se sad odjednom našlo 10-15 “naivaca” koji bi to pokupili od istog koji je kupovao na 500-550, da ne kažem kako sam siguran da niti blizu nije bilo toliko prometa na tim razinama …sigurno je u ovom prometu bilo i kratkoročnih igrarija ali nema veze i to je likvidnost


veliki promet, cijena ni makac?
bit će da se neko iskrcava


nije se nitko baš pojavio s nekom novom pričom niti je netko drukao više nego inače da bi se sad odjednom našlo 10-15 "naivaca" koji bi to pokupili od istog koji je kupovao na 500-550,

nema ti tu velikih kupaca, ja sam npr. jučer u više navrata kupovao/prodavao i tako protrgovao preko 120 komada pa kad pogledaš ostalo trgovanje vidiš da je to sve većinom obično trejdanje

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

Ma sve je to pretakanje iz šupljeg u prazno,pogledajte jutros otvaranje (a tako je bilo u većini slučajeva i jučer cili dan) ,najprije 31 komad po prodaji a onda nakon par minuta ista količina po kupnji,moga je barem promjenit količinu da ne bude očito [emo_zloban]

Dobro raul, ali po tome bi bilo naivaca koji su radili suprotno od tebe.

Moras priznati da, ili je bilo super naivaca, ili netko jako dobro zna matematiku i nesto sto drugi ne znaju. Koliko god se kupcima zurilo kupiti, toliko se zurilo i prodavacima prodati.
Kako je to vec netko rekao ovdje- obicno je vecina u krivu.

Sama objava natječaja,do koje, uvjeren sam , će doći ,podići će ovdje cijenu barem za duplo, tako da mislim da je ovo vrijedno rizika…al svatko neka svoj novac ulaže prema vlastitom nahođenju..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Na našoj burzi nikad ne manjka naivaca i trejdera. Uvijek oni koji skupljaju fino nagrade naivce sa pričom. Ova dionica nažalost ide prema svome kraju, prodaja nekretnina i ostalog što vrijedi ide prema predstčajnoj a onda će neko od velikih da kupi cijelu firmu za 1 kunu kao obično.

E pa Đuro ima tešku ruku.



nije se nitko baš pojavio s nekom novom pričom niti je netko drukao više nego inače da bi se sad odjednom našlo 10-15 "naivaca" koji bi to pokupili od istog koji je kupovao na 500-550,

nema ti tu velikih kupaca, ja sam npr. jučer u više navrata kupovao/prodavao i tako protrgovao preko 120 komada pa kad pogledaš ostalo trgovanje vidiš da je to sve većinom obično trejdanje

[/quote]

poanta je da zaradiš…ili si ti kupio po asku i prodao po bidu ? Ne kontam kako si sam mogao zavrtiti 120 komada ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




nije se nitko baš pojavio s nekom novom pričom niti je netko drukao više nego inače da bi se sad odjednom našlo 10-15 "naivaca" koji bi to pokupili od istog koji je kupovao na 500-550,

nema ti tu velikih kupaca, ja sam npr. jučer u više navrata kupovao/prodavao i tako protrgovao preko 120 komada pa kad pogledaš ostalo trgovanje vidiš da je to sve većinom obično trejdanje

[/quote]

poanta je da zaradiš…ili si ti kupio po asku i prodao po bidu ? Ne kontam kako si sam mogao zavrtiti 120 komada ?
[/quote]

lako, kupovao sam čekajući na bidu, a čim su me poklopili stavio sam se na prodaju pa kad su mi pokupili dio dionica s aska, odmah sam se stavio na bid i sve ponavljao dokle god je išlo….zaista nije neka mudrost

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!

ma mudrost je kako nije, jer da pitaš isto su radili svi koji su ovih dana trgovali[emo_smijeh]





nije se nitko baš pojavio s nekom novom pričom niti je netko drukao više nego inače da bi se sad odjednom našlo 10-15 "naivaca" koji bi to pokupili od istog koji je kupovao na 500-550,

nema ti tu velikih kupaca, ja sam npr. jučer u više navrata kupovao/prodavao i tako protrgovao preko 120 komada pa kad pogledaš ostalo trgovanje vidiš da je to sve većinom obično trejdanje

[/quote]

poanta je da zaradiš…ili si ti kupio po asku i prodao po bidu ? Ne kontam kako si sam mogao zavrtiti 120 komada ?
[/quote]

lako, kupovao sam čekajući na bidu, a čim su me poklopili stavio sam se na prodaju pa kad su mi pokupili dio dionica s aska, odmah sam se stavio na bid i sve ponavljao dokle god je išlo….zaista nije neka mudrost
[/quote]

Dakle, netko je kupio od tebe 60 komada ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close