KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izlazak u stilu slona u staklani me podsjeca na Audio na Tisku.

Otpuštanje dionica od strane AUDIO – AUDIO šalje pisma obeštećenicima s vrstom/rodom/nominalnom cijenom/brojem dionica koju dotični dobije s posebnom namjerom.

SKDD se kontaktira u slučaju problematike s PIN-om, naravno ukoliko ona postoji.

Evidentira se najranije T+3 kod SKDD-a, a ponekad može potrajati i duže (ovisno o količini posla, kao i samom prijenosu dionica).

Vjerojatnost da AUDIO i Societe (BF) izravno na tržištu prodaje dionice jest vrlo mala, ali uvijek postoji. Iznimka je bila s VART-R-A, LKRI-R-A i TISK-R-A (prije godinu i više dana).

U slučaju IKBA-R-A, KTJV-R-A, ACI-R-A, VPIK-R-A i dr. bio je drukčiji pristup otpuštanja.

Za ovakav promet potrebna je sigurnost u čisti opticaj, kao i nekoliko računa pod kontrolom. Da li je to od strane privatnih ulagača ili države, budućnost će pokazati…

ja mislim da je naajvažnije što konačno imamo likvidnost odnosno mogućnost da se ovoliko dionica prekrca bez nekog pada, dapače prosječna raste…

Vidjet ćemo tko je danas rasprodavao, ali ne bi me čudilo da je to bio jedan forumaš koji je svaki dan pisao 5-6 postova na KSST, a danas ga nigdje nema [emo_beztona]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

taman i da je …pa šta onda…[emo_plazi]

Fin promet

Ko je reseta bid?pa islo bi ovo di pripada da neko nije jastrija.Je li moguce da je stvarno AUDIO rusija.

Da nema buregđija na ovim prostorima , ne bi bilo ni ovih prometa . Osim časnih majstora sa žara , danas je bilo i pekara , zubara i reklo bi se i odvjetnika.

Možda su fondovi u igri

Danasnji dan bi moga pokazat smjer i snagu upyrend a

veliki promet, cijena ni makac?
bit će da se neko iskrcava



Dan za pamćenje,promet na KSST veći od prometa na HT [emo_ooooo]

zadnji put kad su bile ovakve pertumbacije prije privatizacije cijena je sa 700 kn otišla skoro do 5000 kn [emo_beztona]
[/quote]

Sve je moguće na staklenicima…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close