KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

usisava se dok je jeftino


Pa tko ovo prodaje jel ima tko ideju, ipak ovdje se prodaju velike količine i to par dana po meni samo AUDIO ima ovakve količine, možda se varam.

ovo nasilno pumpanje cijene je idealno za izlazak iz ove dionice dok je vrijeme

Mozda su u medjuvremenu napravili dokap i izdali nove dionice incognito…..[emo_zacudjen]


Pa tko ovo prodaje jel ima tko ideju, ipak ovdje se prodaju velike količine i to par dana po meni samo AUDIO ima ovakve količine, možda se varam.

Ma nije audio, to su burekđije, kupe po 705-710 pa prodaju na 725-735 kn. Uvjeren sam da je na taj način danas trgovano 70% prometa.
Sad ili će nazad na 650 ili gore na 750 kn….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Dan za pamćenje,promet na KSST veći od prometa na HT [emo_ooooo]


Dan za pamćenje,promet na KSST veći od prometa na HT [emo_ooooo]

zadnji put kad su bile ovakve pertumbacije prije privatizacije cijena je sa 700 kn otišla skoro do 5000 kn [emo_beztona]


zadnji put kad su bile ovakve pertumbacije prije privatizacije cijena je sa 700 kn otišla skoro do 5000 kn [emo_beztona]

Znam to je bar imalo nekog rezona,ali ovo danas nema veze s ničim,najprije jedan tuče po prodaji,onda drugi (ili isti) iskipava kao lopatom po kupnji,a sve sa popriličnom količinom dionica,bit će zanimljivo vidit promjene u top 10 iz a Nove godine,ali nema veze ako ništa drugo veselo je [emo_cool]

sve u svemu ništa.Najbolje da majstori za kraj uriktaju porast pad na NULA%. Onda bih im tek skinija kapu.

netko veći iz top10 se danas lijepo iskipao, baš me zanima tko je to bio????

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

po toj cijeni a tko je kupovao

mislin da danas ipak nije trebalo prodavati

promet za pamćenje,e sad, tko je u pravu bid il ask[emo_smijesak]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close