KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne shvacam kako Golubv treba i mora bit moderiran…covjek pise na ovoj temi i iznosi svoje misljenje, profil je provijeren a i javno dostupan podatak da je dionicar KSST.


ajmo dušebrižnici što bi po vama bio dobar trgovinski dan na ovoj dionici?

Dobar trgovinski dan u KSST bi bio dan u kome tvrtka nesto zaradi prodajom svojih proizvoda. No to je nemoguce, niti to itko ocekuje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



ajmo dušebrižnici što bi po vama bio dobar trgovinski dan na ovoj dionici?

Dobar trgovinski dan u KSST bi bio dan u kome tvrtka nesto zaradi prodajom svojih proizvoda. No to je nemoguce, niti to itko ocekuje.
[/quote]

Ljepše nisi mogao objasniti[emo_zloban] Tvoje riječi u prijevodu znače: nemam pojma o čemu se tu radi ali volim piskarati jer tako ostavljam trag – svog neznanja.[emo_zloban]

ps: napisao sam već i ponovo ću: onog dana kad i ako počnu ksst zarađivati prodajem SVE po bidu.No taj dan na sreću nikad neće doći[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube napuniti ćeš se go brod, drugi neka pričaju sto žele, šteta sto nemam veliku kolicinu dionica



ajmo dušebrižnici što bi po vama bio dobar trgovinski dan na ovoj dionici?

Dobar trgovinski dan u KSST bi bio dan u kome tvrtka nesto zaradi prodajom svojih proizvoda. No to je nemoguce, niti to itko ocekuje.
[/quote]

Moj trenutni portfelj.

DIOKI 8.000 komada manje ide još 8.000 (je si čua Crni Roky)

belje 885 komada (all in) samo da ga mogu tužit

KODT-P-A 4 komada

lova trenutno 0 kuna (troškovi Božičnog ugođaja)

Prije nego kaj me HANFA pita zakaj sam prodal sve dionice KSST, to je zbog JOKE iz Kastel Šućurca.

Joke a lipo smo se dogovorili da ćeš ovim mojim kokošima poslati pršute.
Probaj ti delat kad ti kokoš celi dan kvoca kak je gladna. I to si treba poslati kamion.

Na kraju je jadni zeko nahebo (ni krzno ni ostalo) ni kriv ni dužan.

Za one kaj nisu sigurni danas raste samo hrana, znači KSST I BELJE.

DIOKI pada da se penzići nakrcaju, a što se tiče HERBALIFE Twix JE 100 % u pravu. Ja nemam za sada HERBALIFE (javim kad imama), sve ovisi o Upravi, a oni su na skijanju.

lp

Hebote danas sam tak nekak umoran, kao da sam opslužival cijelu žensku košarkašku momčad.[emo_smijesak]
I ak mogu primijetiti morao sam cijelo vrijeme biti na Visini.[emo_namigusa]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

sad će, sad će.[emo_smijeh]
samo što nije.Vidin da su neki počeli pisati i u ranojutarnjim satima, nemože se spavat od stresa ili …
[emo_cool]

Pozdrav škvadri,
namjeravam danas da dokupljujem.Mislite li 600 Kn da će biti dotaknuta cijena?
pozdravljot

Misliš 800 ? Ne piše se, da dokupljujem, nego, dokupljivati.

Ekipa gustajte zasluzili ste.Mogle bi ode pome dobro rodit dogodine.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

rijetki na ovim cijenama mogu baš guštati ali najvažnije je da opet imamo likvidnost….a privatizacija nas još uvijek čeka…[emo_smijesak]

Pa tko ovo prodaje jel ima tko ideju, ipak ovdje se prodaju velike količine i to par dana po meni samo AUDIO ima ovakve količine, možda se varam.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

izgleda da ovo među prvima ide u prodaju

New Report

Close