KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto raste ksst….kaj nije to trebalo završiti u stečaju!? [Začuđen] Kolega kvart 99??? ,…imaš objašnjenje?? , tebi je sve uvjek jasno prije nego nama ostalima [Zloban]

čekaj malo…ima još vremena da se okite optimisti
ipak je božić, vrijeme kićenja
[emo_smijesak]

Aha… misliš sad su kupili 116 komada po asku a onda će “uvaliti” 10 komada po bidu. Je to bi moglo biti ali samo iz jednog razloga – da u ponedeljak nastave sa jeftinom kupnjom. Kažem ti ja, pametni neki klinci[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Imam osjećaj da danas ide još jedan udar po asku i to bi bilo to za ovaj tjedan.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golube ništa od ponedjeljka , tek u četvrtak

pepe7

nece preko 750.

Nemoj gledati 2013.godinu….još uvjek smo u 2012

Burza će raditi skraćeno na sljedeće dane:

6. travnja

– Veliki petak

24. prosinca

– Badnjak

31. prosinca

– Stara godina

http://www.zse.hr/default.aspx?id=42563

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golub , je u pravu si,[emo_palacg] previd

pepe7

‘esil’ ti to Toma uletio u ToP 10 ?

ajde, barem si podignuo ljestvicu za igricu skrivača…[emo_namigusa][emo_namigusa]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Cirka 1000 dionica KSST je u svega sedam dana promijenilo vlasnika. U petak 214 uglavnom po asku, samo jedna transakcija po bidu. To je otprilike 10% svih slobodnih dionica van top 10[emo_ooooo]
Što bi to moglo biti, zašto odjednom takva likvidnost? Sa 480 na 730 u dva tjedna[emo_ooooo]…50%[emo_ooooo]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Sad ce opet tobogan za dolje, vjerojatno ovaj put dublji zaron

Prebrzo si prodao, ko ti je kriv? Ljepo ti je objašnjeno da samo ljudi sa dobrim živcima zarađuju na burzi. Ali jok , ti opet po svome[emo_zloban] Ajde bar jednom nam objasni zašto ti misliš da će cijena opet dolje, i to čak i niže. Da i mi ostali shvatimo u čemu je štos. Znaš objasniti svoju misao ili neznaš?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Gospon Golube, ja sam isto prodao na 700, a kupio na 500 . 20 komada.mislim da sam dobro pazario.Cekati cu da padne i dobro se pure najesti,vinceka napiti.Sve najboljse za Bozic.Nadam se padu.

New Report

Close