KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za današnju trgovinu plastenicima mogu samo reči da ne kužim ama baš ništa[emo_beztona]. Toliko toga kupljeno prodano a prosjek isti kao jučer

ako ništa drugo bit će interesantno za pogledati knjigu dioničara drugi tjedan

Nema se što gledat….
Sve je jasno tko je dionice uvaljao nama naivcima…..[emo_plazi]

@kvart

Koji si ti stručnjak[emo_zloban]…tebi ne treba skdd…tebi je za seruckanje dovoljno što si blesav[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

E sad je i meni jasno tko kupuje….kinezi 100%. Gdje je galija tu su i kinezi sa čekićima…svaki po dva komada u svakoj ruci.I toliko lupaju po luci ploče da su je zatukli na 530. Katastrofa.

[emo_smijeh][emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kolko ja vidim najbolje su ocijenjene tvoje poruke, a ako si ti optimist na bilo kojoj dionici onda smo svi na……[emo_smijeh]


al se kite optimisti…


kolko ja vidim najbolje su ocijenjene tvoje poruke, a ako si ti optimist na bilo kojoj dionici onda smo svi na……[emo_smijeh]


al se kite optimisti…

[/quote]
ma to je zbog toga što na forumu vise pesimisti
svi bi makiju po 100kn
[emo_smijeh]

Golube..he,he..

kako bi bilo da ženi promijeniš šifru za logiranje na trejder-acountu ?

ps: mora da si joj se grdo zamijerio…

– eto, čisto da dignem temu na vrh, nakon današnjeg prometa svi ostali bez teksta? Ili keša ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

??????????????[emo_zacudjen]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kaj ove tri točkice znače?? Probao sam dešifrirati al neide pa neide[emo_zacudjen]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zašto raste ksst….kaj nije to trebalo završiti u stečaju!?[emo_zacudjen] Kolega kvart 99??? ,…imaš objašnjenje?? , tebi je sve uvjek jasno prije nego nama ostalima[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

A govore da ce dogodine bit rekordan urod poma.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close