KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako ćete tek ludovati kad ovo stvarno krene u visine, kad Audio konačno objavi natječaj, kad se cijena upeterostruči[emo_zloban]
Hanfa uskok i poskok bit će vam malo…mislim da ćete zazivazi giljotine.[emo_smijeh]
Ali ni to vam neće pomoći. I dalje će boljeti. A u stvari sve je jako jednostavno. “Kad postoji velika vjerojatnost da će se nešto dogoditi kladite se na velike novce” Kostolany – onaj striček kaj je puno zaradil na burzi[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

E golube, ne trgujes?? Ha ha.previs drukas za rast i trudis se uvjerit ljude da to vridi visestruko vise, a da ne bi utapa.iskreno cini mi se da zivis od ove dionice.ako san u pravu skidan ti kapu. Usput koliko ovo vridi? Naravno koliko j neko spreman platit.

Koje drukanje? Zar ste zaista svi skupa toliko balavi da vjerujete u drukanje. Kako stojiš sa djedom mrazom. Što ako saznaš jednoga dana da ni on ne postoji. Očeš ubiti glasnika?[emo_zloban]

Za one koji teško pamte a brzo zaborave:

HFP je još davno odlučio prodati K.S…..jel je? …JEE

HFP je htio cijenu 5500 kuna za dionicu….jel je?…JEE

Onaj Matrački ili kak se zove iz sindikata se pobunio da jr to malo, da je to pljaćka i prevara i insistirao na cijeni 7000…jel je?…JEE

Natječaj propao zbog visoke cijene i zbog neprilagođenog GUP-a…jel je?.JEE

Pa je opet propao drugi zbog istih razloga..jel je?….JEE

Shvatilo se da tako neide pa se rješio GUP…jel je?…JEE

Ušlo se u restruktuiranje i sređivanje financija…jel je?…JEE

Prodalo se zemljište ZL.Split i dugovanja su oko nule jel je?…JEE

Kad završe čišćenje bilanci ide privatizacija ali ovaj put sa promjenjenim Gupom, sa čistim bilancama bez dugova, sa manjom cijenom..jel je?…JEE

E pa u to ja vjerujem i to čekam. Ako je to nekome drukanje ja mu ne mogu pomoći, nisam doktor![emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

parchy stvarno ne kontam, ako te to tako zanima provjeri se dva tri puta narednih dana u skdd i imaš točan podatak…ili je bolje ovako napamet priče radi….[emo_namigusa]


E golube, ne trgujes?? Ha ha.previs drukas za rast i trudis se uvjerit ljude da to vridi visestruko vise, a da ne bi utapa.iskreno cini mi se da zivis od ove dionice.ako san u pravu skidan ti kapu. Usput koliko ovo vridi? Naravno koliko j neko spreman platit.

kakva je ovo gužva na izlazu?

napokon su se trejderi ( 2 ) dogovorili te zauzeli pozicije .[emo_smijeh]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

41H?
jel’to 42?

u zadnje vrijeme značajno manja od one na ulazu…što je ionako najvažnije[emo_namigusa]


kakva je ovo gužva na izlazu?

Opet ista stvar, čekanje do 15:55 i ljus po bidu[emo_smijesak] To se zove zdrav rast. [emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

al se kite optimisti…


al se kite optimisti…

Dok ti shvatiš ode baba s kolačima. Baš me zanima koliko dugo od sramote nećeš piskarati. [emo_zloban]
Inaće K.plastenici ti jako loše posluju, roa, roe, pe, bv…sve živa koma, nemoj to ni gledati[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ne brini, vidiš da baba voli staklenike
[emo_smijesak]

New Report

Close