KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

skvadro ja iman dojam da ovo uskoro uzlijece?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/UZP6bWCrjVKScIGsgOIfpg==.pdf

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Barem mu reci Hvala…[emo_namigusa]

??
niste ni blizu istini, kolega
ovo će vrlo vjerojatno tužno završiti po male dioničare, golubovim eskapadama usprkos



Barem mu reci Hvala…[emo_namigusa]

??
niste ni blizu istini, kolega
ovo će vrlo vjerojatno tužno završiti po male dioničare, golubovim eskapadama usprkos
[/quote]

To se zove visoko stručna analiza[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

pa čuj, svoja očekivanja baziram na dosadašnjem radu vlade/audia
ova (kao i prethodna) garnitura su po ovom pitanju su pokazali što mogu, znaju i žele
dok tvoja visoko stručna analiza spada pod domenu wishful thinking, ilitiga po naški “što se babi htilo…”

Interesantno, ja također svoja očekivanja baziram na dosadašnjem radu vlade/audia.
Malo su spori al bože moj, nisu plaćeni po prometu[emo_zloban] Ali i ovako spori će doći do cilja – privatizacije k.plastenika.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ja se podao kako danas ovo leti u nebo,a ono obratno.
[emo_beztona]


ja se podao kako danas ovo leti u nebo,a ono obratno.
[emo_beztona]

kome si se podao, kolegi golubvu?

neko baš zapeo da digne, al neće pa neće
fali ovaca
fali novaca
[emo_smijeh]

Fali novaca a kupnja ojačala!? E moj james, malo si se pogubio od silne brige za dionicu koju nemaš[emo_zloban]
Sjeti se kako je prošli put preletjelo hiljadarku[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

koja manipulacija dionicom.ko to radi? vjerojatno netko tko je ima najvise a ujedno ovdje piše non stop o istoj.

Ko ja?? …..pa ja ne trgujem ovih dana[emo_zacudjen]. Zabranio mi parchy.(gdje je onaj smajlić kaj plače??) Zato ja samo gledam. Ali ja se ne čudim kak pura dreku, ja znam da oni koji kupuju znaju što kupuju. Znam da su kupci pametni i da si kao takvi povremeno spuštaju cijenu. Ja sve to znam dragi moji neprijatelji. Vjerujte, da mogu ja bi vama[emo_zloban] to znanje dao ali ja to znanje vama ne mogu dati[emo_zloban].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close