KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dokle li ce trajat ovaj uzlet?

Dok se golubovi ne pocnu iskrcavati, a mozda i zimzi dobije inspiraciju. Mada sumljam, jako dugo je u vrlo losoj formi.

Tu vidim posla za Krunu Jurcica i Branka Ivankovica

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Prosto nevjerojatno kako vas jedno kratko u biti bezvezno pitanje može nagnati da se takmičite tko će dati bllesaviji odgovor[emo_zloban].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube na tebe su stvarno ovdje napaljeni … valjda ljubomora na novac / uspješne ljude.
Sad bi baš bila fora da digneš ksst na 900 recimo ,.. cca 50 dionica mozda 40 000 Kn. Lipo će izgledati portfelji svima nama koji imamo ksst u njima.
[emo_smijesak]

Evo informacije da je zahtjev za stečajem dijela radnika definitivno povučen. Zašto o tome nije obaviještena burza a moja malenkostičica jeste????
[emo_mrgud]

Da mi je vidjeti u glavu ovima kaj se lipare na bidu. Po kojoj logici ksst vrijedi 600 a ne vrijedi 800?[emo_zacudjen]. Meni i dalje vrijedi ili 300 ako ne vjerujem u privatizaciju ili barem 2500 ako vjerujem. Ispod 300 je bez veze obzirom na imovinu a iznad 2500 je riskantno dok ne objave cijenu na natječaju, nakon objave ćemo se ravnati prema navedenoj cijeni. Ko da je to tak teško shvatiti[emo_ooooo]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

nekog optimistu lijepo okitilo

Barem mu reci Hvala…[emo_namigusa]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Pratite vi to dečki, pratite?? Tak treba, pratite i učite jer tko zna, jednoga dana možda i sami kupite po koju dionicu pa će vam iskustvo praćenja drugih možda biti od koristi[emo_zloban]
A do tada navijajte, pratite trgovinu pogotovo onih dionica koje nemate, trgujte na virtualki i najvažnije….sve zapisujte i komentirajte. Dokazano je da ako zapisuješ dulje pamtiš.[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Zašto kupovati po 700 kad će u 15:55 biti jeftinije. Pa nećemo valjda uvjek istu grešku raditi.[emo_zloban]

Evo da citiram sam sebe.Nemojte skidati s aska. Neka ljepo prodaju po bidu….njima 30kn. dosta[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Zašto kupovati po 700 kad će u 15:55 biti jeftinije. Pa nećemo valjda uvjek istu grešku raditi.[emo_zloban]

svaka čast, iskipaš se na 700, pa opet kupiš na 624 kn [emo_palacg]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!

Pogrešno : kupiš 2-3 na 730, a skipaš 50 na 625 ( koje si prije kupio na 500 )[emo_novac]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Pogrešno : kupiš 2-3 na 730, a skipaš 50 na 625 ( koje si prije kupio na 500 )[emo_novac]

hladno, hladno, hladnooo…..[emo_plazi]

probaj još..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close