KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne budite smijesni, nominala je 2500,00 kn

Je kak ne….sad su sa 100.000m2 zatvorili dugove od 100milja kn. a sve ostalo – staklenici plus 500.000m2 ide za 150.000milja kn. Malo morgen.[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube na koju cijenu tipujes?

A cekati cemo, možda nakon prodaje te salate obucem togu i dam otkaz

Imam indikativan osijecaj da se sa ovom dionicom nešto pocinje dogadati..
Nije nagovor na kupnju ove dionice već osobni stav, kupio sam je za 1250,00 da mi ta salata zazeleni portfelj, neka se nađe usput.


Je kak ne….sad su sa 100.000m2 zatvorili dugove od 100milja kn. a sve ostalo – staklenici plus 500.000m2 ide za 150.000milja kn. Malo morgen.[emo_zloban]

za ovo prvo imali sigurnog kupca (ZL) kojem je to zemljište nužno trebalo, a za ovaj ostatak ako dobiju 150 milja kuna puna šaka brade, samo sumnjam da će biti ikakvog interesa jer oni koji bi ga kupili kao todorić ili rajić uzgajali bi na njemu salatu i pomidore i nije im na kraj pameti plaćati ga kao građevinsko…
možda da probate opet s onim bajkama o NATO-u i slično pa možda uvalite pokoju dionicu nekom novom naivcu? [emo_cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

A cuj prijatelj, ja bum jos unutra.usal sam na 500 i mogel sam prodat na 700. U tjedan dana skoro 50%. Znam da mi masta dela no bilo je to i 5000 po komadu.
Fakat cinjenice!

Mrki jos da se sazna kako ima interesa izvana zA kupnju….
Moj prika 10000 je mozda moguce. Gledaju a ne vide

Pametan je ovaj kupac što je lupio po asku. Čekati na bidu nakon onog rušenja na 600 je debilno jer taj koji je srušio cijenu 18% izašao je do kraja. Nema teorije da sruši tako brutalno a da mu još ostane dionica ksst na zalihi pa samim tim nema čime više lupati po bidu[emo_smijeh].

ps: treći dan za redom +18% ….nekome će srce puknuti od uzbuđenja….nekome tko nema ksst..[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

kaj, niko neće stotinjak komada po tričavih 700kn?
[emo_zloban]

Zašto kupovati po 700 kad će u 15:55 biti jeftinije. Pa nećemo valjda uvjek istu grešku raditi.[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Dokle li ce trajat ovaj uzlet?

New Report

Close