KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Golube da mi je znat tvoj ulaz spasija bi se. Kad drukas za 4000 izlazija bi na 2000, pa vjerojatno ti zato smeta moja procjena 900 – 1250.

Eto što drugo od tebe očekivati…..ma koje argumente, koje formule, koji izračun vrijednosti?? Tebi danas to vrijedi 900-1300 a prekjučer 150[emo_smijeh][emo_smijeh]. Klasika. I opet….što tebe briga kad i zašto netko prodaje. Jel ti možeš shvatiti da to nije niti smije biti tvoja briga.??

ps: ostali….pogledajte graf od prije dvije godine[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

moj Golube kako me ne razmeš. Pulitiku ako nije briga ode ove na 150 a ako se pobrine na 1500, možda i više.umori si me od traženja ponavljanja.Šta ne objave vijest da postoji zainteresirani kupac,bar je postojao iz jedne daleke zemlje. Pismo namjere su dobili a zašto je to zataškano.???

zašto ne objave da je povučen zahtjev za stečajen? zašto nije porezni dug brisan ? a šta ja znan ko koćiobjave ovih informacija koje bi naše papiriće učinili nekoliko puta vrijednijim.Činjenica je da dug firme je nula, radi se, imaju iznajmljen dobar dio kapaciteta privatnicima i ostvaruju time OK prihode. Zašto se o tome šuti – hm neman pojma

Ako imaju zainteresiranog kupca objavit će kad bude vrijeme. Nema mjesta nervozi na burzi. Misliš da sam ja sretan što nisam ušao na samom dnu ili bar niže.? Nisam. Ali samo strpljenje i dobri živci igrajun na burzi. A što se prodaje tiče, prodat ću po toliko po koliko i Audio. A ako ću prije toka trejdanjem na sitno dobiti još koju dionicu više ili čak sve prodati kad procijenim da je meni dosta,to je moje pravo, moja sposobnost ili nesposobnost a nikako tvoj problem.
Ako želiš ostati na burzi prvo prestani zavirivati u tuđi novčanik.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Sve u svemu, danas interesantno na KSST!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

osobno iman dojam da je sve jedna te ista osoba trgovala

Parchy…

molim te, prodaj više te dionice…[emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Nisam uspio na cijeni 500 skupiti cijelu količinu koju sam svojevremeno prodao da mi ne pobjegne traktorić[emo_ljut]….na kraju će me traktorić ipak koštati više od plana.[emo_bijesan]….kud vam se žuri[emo_bijesan]
Smjena direktora je dobar znak. Čak mi se sviđa ona ideja neznam već kojeg forumaša da firma proda svo zemljište osim staklenika, podjeli lovu kao jednokratnu dividendu (gdje država dobiva ljepu lovicu obzirom na postotak vlasništva) recimo 3500kn. po dionici. A nakon toga neka država privatizira ostatak firme a privatnik će već znati kako zaraditi lovu sa staklenicima.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Prodat cu cim cijena lupi u 1500

Mislim da će se sad Gospon Linić sjetiti da na nekoliko stotina milijona kuna vrijenom zemljištu uzgaja salatu. A smijena direktora te moje misli potvrđuje. Pošto je već bilo natječaja ali zbog previsoke cijene i nesređenih papira nije uspio mislim da ovo ne treba na vladu nego samo ponove natječaj!? Ima tko da mu je taj detalj poznat??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Povećan promet, indicije govore u prilog prodaje, sve mora u prodaju poslije pada rejtinga..

1500,00 Kn, jel to neka sala ?

New Report

Close