KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bome smijenilo direktora g.Pengu. Neznam zašto moderator ovo briše kad je informacija TOČNA.Mislim da politika dovodi svog SDPejca … što bi u konačnici moglo biti dobro jer premijer, ministar gospodarstva , ministar financija imaju razloga za gurat firmu naprijed. Mislim da bi i Država Hr. mogla potaknuti neko malo veće ulaganje ili dovesti u red zlatnu koku.
Ujedno ne razumijem kako iznajmljeni pogoni Kssta – da da iznajmljeni pogoni privatnicima koji su ih uzeli donose goleme profite, a na 5 metara doslovno, u drugim lađama na istoj zemlji u istim objektima i apsolutno svemu istome nose gubitke.
svega ima u zemlji Hrvatskoj.

a konačno se i ovdje počelo nešto malo trgovati…zasad samo malo[emo_smijeh]


Bome smijenilo direktora g.Pengu…

…Ujedno ne razumijem kako iznajmljeni pogoni Kssta – da da iznajmljeni pogoni privatnicima koji su ih uzeli donose goleme profite, a na 5 metara doslovno, u drugim lađama na istoj zemlji u istim objektima i apsolutno svemu istome nose gubitke.
svega ima u zemlji Hrvatskoj.

Ima tu materijala za Dorh i Uskok koliko hoćeš! Nakon 20 godina nedostaje 500.000 m2 i stotine miliona kuna minusa. Pokrenut će netko i ovo jednom!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Pošto je politika okrenila politiku, moglo bi to malo i gorika. 900 – 1300 Kn gdje i je mjesto ovoj dionici. Nije mi jasno da itko plaća IGH, DLKV,ING i ostale dionice građevinskog sektora uopće išta jer što imaju: gubitke, kredite i bez imovine. Samo neka imena spremna za velike radove i projekte.

@parchy

Kojom metodom si izračunao da je ovoj dionici mjesto na 900-1300kn? Daj formulu da mogu provjeriti. Ili se sve svodi na “daj bože da dođem na nulu pa da se rješim makije”??[emo_zloban]

Ovo te pitam jer po meni ovoj dionici je mjesto bliže 4000kn a ne 900…..do toga sam došao kad zbrojim kvadrate(i poljoprivredne i građevinske) i pomnožim s nekom diskontnom cijenom ..proizvodnja me ne zanima….ali ako me uspiješ argumentima uvjeriti da je tvoja procjena točna ok. Čekam[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Bome smijenilo direktora g.Pengu. Neznam zašto moderator ovo briše kad je informacija TOČNA.Mislim da politika dovodi svog SDPejca … što bi u konačnici moglo biti dobro jer premijer, ministar gospodarstva , ministar financija imaju razloga za gurat firmu naprijed. Mislim da bi i Država Hr. mogla potaknuti neko malo veće ulaganje ili dovesti u red zlatnu koku…

Pocmem citat slozim se sa prvom,drugom i pola trece recenice.A iza toga si ga stvarno ukakio. Znaci dovode svog ESDEPEJCA i to je dobro. Ma bas. To polazis logikom mora bit sposoban cim je esdepejac. ONda citam dalje i ne vjerujem svojim ocima to je dobro jer premijer,ministar gospodarstva i financija imaju razloga gurat firmu naprijed. I sad se pitam koju su to firmu ova tri pogurala na bilo koji nacin. Osim ako ne mislis pogurat naprijed poput gredelja,diokija,te najsvjezije dalekovoda…. Sve uspjeh za uspjehom gdje se ovaj trio ukazao. Daj nemoj me zasmijavat molim te.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

U koliko je stvarno doslo do smjene direktora znaci da je vlasnik odlucio nesto promjenit u nacinu upravljanja…jos nemamo sluzbenu potvrdu toga i objasnjenje ali da za sada pozitivno djeluje..djeluje..:)
Cijena…?…trziste je odredjuje…bar dok vlada ne raspise natjecaj..ako ga ikad bude.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

nemislin da ce SDP ejac bit sposobniji, on je trenutno samo podobniji, ali vertikala premijer – gospodarstvo – direktor. Cuj lakse pitas pineze i ovat ti da ako ste oba crvena … nažalost istina ali u nas to tako ide.
Golube da mi je znat tvoj ulaz spasija bi se. Kad drukas za 4000 izlazija bi na 2000, pa vjerojatno ti zato smeta moja procjena 900 – 1250.


Pošto je politika okrenila politiku, moglo bi to malo i gorika. 900 – 1300 Kn gdje i je mjesto ovoj dionici.

jel ti shvaćaš da samo vas 5-6 ovo stalno kupujete/prodajete jedni drugima i da nikog drugog KSST ne zanimaju!?!?

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!


U koliko je stvarno doslo do smjene direktora znaci da je vlasnik odlucio nesto promjenit u nacinu upravljanja…jos nemamo sluzbenu potvrdu toga i objasnjenje ali da za sada pozitivno djeluje..djeluje..:)
Cijena…?…trziste je odredjuje…bar dok vlada ne raspise natjecaj..ako ga ikad bude.
___________________
korisniče, šta će ti natječaj, pa vidi cijenu kako i bez natječaja ide[emo_smijesak]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Pošto je politika okrenila politiku, moglo bi to malo i gorika. 900 – 1300 Kn gdje i je mjesto ovoj dionici.

jel ti shvaćaš da samo vas 5-6 ovo stalno kupujete/prodajete jedni drugima i da nikog drugog KSST ne zanimaju!?!?
[/quote]
pa šta se brigaš, jesu tvoji novci?
Uostalom za sreću je potrebno samo dvoje. Koja je razlika da dionicu kupuje 1 ili 100 njih. Bitno je da prodaš skuplje nego si platija. Ne kužin te šta je problem a još manje za šta se sekiraš.
[emo_namigusa][emo_beztona][emo_ooooo][emo_zacudjen]



U koliko je stvarno doslo do smjene direktora znaci da je vlasnik odlucio nesto promjenit u nacinu upravljanja…jos nemamo sluzbenu potvrdu toga i objasnjenje ali da za sada pozitivno djeluje..djeluje..:)
Cijena…?…trziste je odredjuje…bar dok vlada ne raspise natjecaj..ako ga ikad bude.
___________________
korisniče, šta će ti natječaj, pa vidi cijenu kako i bez natječaja ide[emo_smijesak]

[/quote]

ide…sa 4000 na 500
fakat fantastično
[emo_zloban]

New Report

Close