KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za dio da nisi kupova a vidin da jesi se IZVINJAVAN ali za dio di si druka da se kupuje a u isto vrime prodava se SRAMI.

Eh da zaoravih po prometu i broju promijenjenih dionica ispada da si ti sam sa sobon trgova ili san ja nesto pobuca?


Eh da zaoravih po prometu i broju promijenjenih dionica ispada da si ti sam sa sobon trgova ili san ja nesto pobuca?

Eh….šteta, da ovo nisi napisao ispao bi puno pametniji….ovako….[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[emo_cool] oli me koštalo napisat
[emo_smijesak]

Ajde Golube, ne zajebavaj se…

makni se s bida i pusti sada i ostale da dokupe jeftino…

( ako si faca ) [emo_zloban]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ajde Golube, ne zajebavaj se…

makni se s bida i pusti sada i ostale da dokupe jeftino…

( ako si faca ) [emo_zloban]

Zašto??[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Hanfa će izgleda opet prespavati kad se prisutni akteri prime prljava posla. [emo_namigusa]

Neće hanfa prespavati nego ulagači koji ganjaju građevince i brodare, to jest hvataju se za slamčice a balvani plivaju[emo_namigusa]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ajde Golube, ne zajebavaj se…

makni se s bida i pusti sada i ostale da dokupe jeftino…

( ako si faca ) [emo_zloban]

Zašto se ne krcaš dok je jeftino?? Ili misliš da je skupo po 600?? Nešto što brat bratu vrijedi bar 4000!? Zar je skupo 4000 tisuće platiti 2000 tisuće naprimjer? Nije, samo treba imati ono što žene nemaju[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Ajde Golube, ne zajebavaj se…

makni se s bida i pusti sada i ostale da dokupe jeftino…

( ako si faca ) [emo_zloban]

Zašto se ne krcaš dok je jeftino?? Ili misliš da je skupo po 600?? Nešto što brat bratu vrijedi bar 4000!? Zar je skupo 4000 tisuće platiti 2000 tisuće naprimjer? Nije, samo treba imati ono što žene nemaju[emo_zloban]
[/quote]

graf ,ovaj tu gore desno,vam sugerira dubllji zaron ispod 500 a 500 kao novi vrh[emo_vrtimise]
treba imati “ono” i to si priznati[emo_beztona]

Ma, jasno….al treba to prvo dignuti gore 30% sa par komada i po mogućnosti navući par naivaca da još malo poskidaju Golubove s aska, pa će nakon toga daljnji zaron biti lakše podnošljiv. [emo_namigusa]

Kad je bid jak….ajmo golube makni se. Kad se skida s aska skidaju se golubove. I tu je kraj vašoj jadnoj ograničenoj mašti!?? Mašta vam ima doseg kao moja stara praćka[emo_ooooo][emo_smijeh]
Prvi put u životu čujem da graf pokazuje što će biti. Do sad sam mislio da graf pokazuje što je bilo. Neka nova FATA[emo_zloban]

ps; nema me na asku ni na bidu….garant!

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close