KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@parchy
Ajde skrati malo. Ja sam davno napisao da cu pocet ulazit na oko 250(tad je cijena bila oko 1000 ako se ne varam) pa sad ako docekam,docekam.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@parchy

Ajde ti meni reci kad već pišeš o meni a ne o dionici, jel pametno iskrcati se na 650 i krcati ponovo na 500!? Što ti kao investicijski mag misliš o 30% u samo mjesec dana?
A drugo, da večina vas stručnjaka misli da je KSST dobro ulaganje ja bi odmah u ponedeljak počeo lagano iskrcavati. Jer nikada večina nije bila u pravu i nikada večina nije zaradila na burzi. Što više, bilo bi mi drago da sam jedini ili skoro jedini koji ovu dionicu smatra dobrim ulaganjem. To bi bio signal da sam na dobrom putu.

ps:dionice se kupuju kad ih nitko neće a prodaju kad ih svi hoće.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ma sve si ti u pravu Golube, vjerojatno živiš od trgovanja dionicama? Najdraži si kad drukaš za rast i fališ a ujedno prodaješ. Nikad nisan skuzija zasto to ne radis pod nekim nickOVIMA nego pod imenom. To mi je degutantno. Ja i dalje mislin da će ovo dobro plesnit jerbo politika opstruira činjenica, materijalne dokaze interesa stranih investitora kao i rad tvrtke koju doslovno poput karcinoma uništavaju. Od svega su mi najdraži radinici, kad ima LOVE za plaću onda nije me briga nek rade što hoće, kad nema LOVE e onda štrajkajmo i dižimo bunu.
Smiješna hrvatska reala, pardon baš i nije smiješno nama koji o svojoj grbači zarađivamo i plaćamo poreze za te sve uhljebljene politićare, tzv.managere a Bogami i takozvane radnike. Čast iznimkama ali nerada i lopovluka di se okreneš koliko hoćeš.
Živila Hrvatska, juhuu

…po trgovini dionicama ksst.a mogli bismo reči da se privatizacija neće dogodit u slijedeči 5.6 mjeseci oli ćak godinu dana jer na ovim cijenama zarada od 200 posto je zagaratirana ….najmanje………JESEM TI MIŠA……….maloga…..

DAJ PET !!!

Ja isto mislim da je ova dionica gratis.Na ovim nivoima vrijednost dugotrajne imovine tvrtke bez dugova i s ogromnim potencijalom za proizvodnju hrane… Jeste visestruko podcijenjena.

Lako se vama tu šepuriti s drukerskim postovima kad nema parchyja[emo_zloban]…sad kad ovo pročita (a nije se još do kraja ukrcao)…sad će on vama objasniti dokle će ovo ljusnuti[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Tu san ja moj golube, pun ko brod, samo me straj da ne uden u top10… Zasto? Pa prika ti bi moga van kad drukas za rast.

Što vam je jeftino? Pa navali narode onda, dižite cijenu na 1000kn

Da svi pocnemo kupovat svibi se obogatili.
Zato umri muski za ljubuski.


Tu san ja moj golube, pun ko brod, samo me straj da ne uden u top10… Zasto? Pa prika ti bi moga van kad drukas za rast.

Da , vidim jak si na bidu. Ova 2kom. na 492 su sigurno tvoja!? Nemoj se bojati, ne ulazi se u top 10 sa 7 komada[emo_zloban] Kad objave vjest da ide na natječaj polomit ćete noge preskačući jedni druge ali bit će kasno[emo_ooooo]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Tu san ja moj golube, pun ko brod, samo me straj da ne uden u top10… Zasto? Pa prika ti bi moga van kad drukas za rast.

Da , vidim jak si na bidu. Ova 2kom. na 492 su sigurno tvoja!? Nemoj se bojati, ne ulazi se u top 10 sa 7 komada[emo_zloban] Kad objave vjest da ide na natječaj polomit ćete noge preskačući jedni druge ali bit će kasno[emo_ooooo]
[/quote]
Pa šta si se onda istresa na 650 dok si druka kako to triba rast, a da reka si daš kupovat na 500 , pa šta ne kupuješ. Stari viruj mi triba ti likar, samo čitaj svoje postove.
Ja san unutra na cca prosjek 700 Kn, više ne kupujen, a ti znaš dobro zašto san kupova. Moš postat i privatnu poruku koju san ti posla, ono ti je 100%istina.

Ajd se sad izvini ako si čovjek a u buduće ne iznosi lažne tvrdnje. Kolko god misliš da si anoniman ipak bi te to moglo koštati.

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB)

Stanje

[%]

Vrsta računa

1.

AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)

84.683

74,55

Zast. račun

2.

AUDIO (75666130770)/DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU (94819327944)

4.051

3,57

Zast. račun

3.

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)

3.440

3,03

Skrb. račun

4.

AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623)

3.235

2,85

Zast. račun

5.

VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O.SPLIT (56826138353)

1.992

1,75

Osnovni račun

6.

GOLUB VLADO (28286201940)

610

0,54

Osnovni račun

7.

TESKERA MIŠO (61467721901)

366

0,32

Osnovni račun

8.

ŠANTIĆ IVE (30952868721)

300

0,26

Osnovni račun

9.

GOLUB SNJEŽANA (40320848696)

259

0,23

Osnovni račun

10.

MITROVIĆ MILIVOJ (30993670198)

222

0,20

Osnovni račun

Ukupno:

99.158

87,29

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close