KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@parchy

I to je moguće….da padne na 50. Recimo u slučaju nuklearnog rata….ili invazije malih zelenih. Ako ovo dvoje navedeno izostane ispast će na kraju jako pametan što stoji na 5000. Kad konačno (uskoro) Grčić bude ministar financija ode šikara na bubanj[emo_namigusa]

Ovo sa Grčićem sam izmislio da druk dobije na težini[emo_zloban]….makar…[emo_cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ma taj na 5000kn je kupovao negdje oko 2500kn i računa na duplu zaradu pa stavio nalog pa je miran

Vidiš kako možeš normalno pisati, samo ako hoćeš[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Vidiš kako možeš normalno pisati, samo ako hoćeš[emo_smijesak]

normalno ja pišem uvjek samo svak čita na svoj način[emo_cool]

ovo je još jedna od dionica i firmi na kojima državna administracija demonstrira skrb za vlastitu imovinu
kako su radili s INA-om, BELJEm i ostalim firmama
tako sada rade i sa KSST, najblje da ga poklone za 1 kunu, naprimjer, nekom mađaru

a sindikate, nezaposlene i ostale dosadne hrvate koji stalno nešto hoće, treba nekako ušutkati, da svakako, treba dići još koji porez
a mislim da treba otvoriti, ako ne ministartvo, a ono barem Agenciju za smiješno hodanje

Status Quo: Roll Over Lay Down

a ono kada je čobanković prodavao po 7000 kuna je bio pravi reality show
tada je velika količina novca promijenila svoga vlasnika 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

ministar grčić
…radit će se i na oživljavanju tržišta kapitala uz dotok stranog kapitala a mi ćemo tome doprinijeti kroz privatizacijske procese………….
…valjda će nekom u vladi sinit da im se ne isplati uzgajat povrće …….koja je ovo komedija vlada uzgaja povrće na građevinskom zemljištu …………..al ne mogu dokučit investitore na ZSE-u koji vladu doživljavaju ko u onoj pjesmi ” U MALENOM SELU ŽIVI ANTUN TUN U NJEGA JE MALKO NEOBIČAN UM …..itd ….

Sretan vam blagdan Svetog Nikole

DAJ PET !!!

Bilo bi dobro da se jednom zauvjek forumaši izjasne što misle kako će ova priča sa KSST završiti. Da nebi poslije opet bilo “nisam ja rekao, znao sam ja….ljepo sam vam rekao…itd. Zašto se nebi sad kad je sve neizvjesno ljepo izjasnili pozitivno – negativno pa da kasnije kad se situacija odigra do kraja znamo tko je fulao a tko je pogodio. Nema to veze s pameću, više se radi o sposobnosti predviđanja razvoja događaja.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

moja malenkost misli da će ovo dobro plesnit prije neko ode na 1200KN recimo, 150Kn recimo da je neki target dna.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/195881/Default.aspx

DAJ PET !!!

U zadnjih mjesec dana vlasnika promjenilo 450 dionica KSST a nema nekih promjena u top 10[emo_zacudjen]…..top 10 osim mene stabilan već godinu dana. Audio ne dijeli dionice već godinu dana…. Sve što je trebalo rješiti rješeno je. Ostala još samo najbitnija stvar, strateški partner ili ti privatizacija. Cijena skoro pa na početnoj poziciji…..noć je najcrnija pred svitanje[emo_cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube oli bi se opet iskrcava kad falis dionicu : moj target 150 kn

New Report

Close