KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

al ga rokaju[emo_mrgud]
baš me zanima kad će se gospoda iz uprave oglasiti službeno o dealu s Zračnom lukom te implikacijama na porezni dug i …..

pozdrav skvadro:
da li netko moze potvrdit:?
1.da tvrtka nema duga?
2.da stecaj opcija nije IN?
3.da su dobavljace podmirili?
4. da se nekaj ipak dela?

Bog škvadro, evo ja nisam moga odoliti pa malo kupio. Vidjet ćemo je li prvo pa muško ili iscjedak…
Uspio sam se informirati kako je sve gore navedeno istina i po mojim kalkulacijama nerazumijem tko prodaje ispod 1200 Kn?
heil ksst

E moj prika MrkiII… ova ti stvar vridi po suvo zlato samo politika je to spicila rekla bi ekipa u paramparcad. Ja s ene bi ćudija da ide javna ponuda otkupa dionica po prosjecnoj 3mjesećnoj cijeni od 900 Kn.Jedna od najperspektivnijih djelatnosti uopće : hrana/cvjećarstvo … , firma s nula dugovanja: sve sta fali partner koji će kao privatnik voditi firmu, revno,radno i korektno. Sama dugotrajna imovina firme vrijedi po menio 50-100 mil. eur a djelatnost je više nego OK. Zašto se godinama sustavno tvrtka uništava treba pitat managment i politiku koja ga bira i postavlja.
http://www.staklenici.hr/slike/karta1.jpg
recimo mimo djelatnosti nekakva IKEA, aqua park, hotelsko komercijalni sadržaji vezani uz turizam. Zrčna luka u srcu, operativni porat divulje se naslanja skupa s vojnom bazom na njihovu zemlju … Trogir,Split na puškomet… sama Kaštela su misto u prosperitetu … dalje mašti na volju.

Mene nebi čudilo da se KSST proda po 3500kn. dionica.Na taj način bi se pogodovalo (ali pogledajte prije potvrđenu optužnicu Čehoku) kupcu a moglo bi se opravdati teškom ekonomskom situacijom i recesijom.
S obzirom na cijenu u prošlom natječaju kad je svo zemljište još bilo poljoprivredno i cijena od 3500 je mala al eto…..[emo_beztona]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mene ne bi čudilo da se proda po 7000kn dionica kako je Čobanković rekao….pa ipak je on bio ministar valjda on zna….nemam dionice niti ću ih imat


Mene ne bi čudilo da se proda po 7000kn dionica kako je Čobanković rekao….pa ipak je on bio ministar valjda on zna….nemam dionice niti ću ih imat

Onda ne kenjaj po svim temama ako nemaš dionice. Za imati dionice je preduvjet imati čime kupiti.[emo_zloban]

ps:za takve koji nemaju dionice nije poslovni forum….iskrica je za razočarane i ostavljene[emo_zloban]

[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

nemam dionice ove šikare,što ne znači da nemam druge i ne znači da ne mogu iznositi mišljenje o dionicama koje nemam pogotovo kad jedan ministar se izjasni o nekoj firmi ….pa ti si kolega osobno pisao svaki dan kako ide po 7000kuna po dionici jer je Čobanković to rekao…koliko se ljudi zaletilo i poslušalo tebe i Čobankovića,ajde piši malo o tome a ne o meni…..LP

Nije Čobanković rekao nego je ondašnji HFP raspisao natječaj po 7000kn. To ti je velika razlika ako netko blebeće ili je i službeno raspisan natječaj i objavljen u narodnim novinama. To ti se onda zove dokument. A na osnovu tog dokumenta se raspravljalo po forumima i nagađalo kaj bu bilo.
A to što ti radiš je obično bezvezno jalno piskaranje….nemaš dionice a pišeš o njima. Jedan moj poznanik nikad nije imao curu a non stop priča o curama. Mi mu se smijemo..naravno[emo_zloban]

ps:jel boli kad nekome raste??[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ma ne sjećam se baš sve šta je pisano ti,hfp,čobanković…znam da je bilo kuća uz pojatu[emo_smijesak]…

Drastično je pojačani ask danas…sa 1100 na 1400 i nešto komada. Veliko strašilo je na 5000 kuna. Zar se ne usudi spustiti niže ili stvarno očekuje 5000 uskoro?? Ili je tu samo da ask izgleda deblji? Da želi danas prodati nebi baš rekao…..ali zašto onda stoji na 5000. Molim komentare samo ovlaštenih[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

da ne bi to strašilo na 5000 Kn , koje visoko leti palo na 50 Kn … nisko …

New Report

Close