KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da nije za plakat bilo bi
za smijat se.

tak je [emo_smijeh]


Što kažete da podsjetimo korsnika Smart-a da pogleda gledalicu i usporedi cijenu KSST i LKPC … ili da kažemo da je LKPC tada vrijedila cca 1500 a KSST cca 3000.

Smart ima li još vatre u tebi ili si poltronirao zajedno sa ovom dionicom?

Mecka, pališ ko Fićo! [emo_smijeh]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ili obrnuto proporcionalno kao i sve dionice na našoj burzi!Svi se žale na ovakvo ludo vrijeme a šta bi tek rekli za ovaj egzibicionizam koji se dešava na našoj jedinstvenoj burzi na svijetu.Ne bi tu ništa pomogao niti “inteligentni investitor”!


Ili obrnuto proporcionalno kao i sve dionice na našoj burzi!Svi se žale na ovakvo ludo vrijeme a šta bi tek rekli za ovaj egzibicionizam koji se dešava na našoj jedinstvenoj burzi na svijetu.Ne bi tu ništa pomogao niti "inteligentni investitor"!

Čitam ovu poruku jedan put, pa drugi put….pa još nekoliko puta i ništa. Niti kužim kakve ima veze sa staklenicima, niti s cijenom dionice niti s intelegentnim investitorom.
[emo_ooooo][emo_ooooo]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Što kažete da podsjetimo korsnika Smart-a da pogleda gledalicu i usporedi cijenu KSST i LKPC … ili da kažemo da je LKPC tada vrijedila cca 1500 a KSST cca 3000.

Smart ima li još vatre u tebi ili si poltronirao zajedno sa ovom dionicom?

Mecka, pališ ko Fićo! [emo_smijeh]
[/quote]

Kad je ovdje jedini drive biomasa od salate kristalke [emo_smijeh],
al ostavit ću tebi da to pozobaš do kraja [emo_plazi]


….Jedina tvrtka u državi s dugom NULA Kn. Interesantno da recimo ne traže partnera za razvoj, rad …

Nalupat ce novih 50 milja kuna dok reces keks. A normalno da ne traze partnera za razvoj.Razvoj nije nikome bitan,jer tada bi raznorazni Penge bili na zavodu za zaposljavanje. Iracionalno je za ocekivat da ce tupi i ambiciozni trazit pametne i vrijedne. Oni traze upravo onakve kakvi su i sami da se mogu odrzat na svojim pozicijama.Pengama su bitne tzv pinkice. Ja ne razumijem vecinskog vlasnika da on ovakve nesposobne ostavlja na pozicijama.Pokusavam se stavit u ulogu vlasnika i da takav kadar radi za mene dobio bi nogu u prkno brzinom svjetlosti.Eto sva sreca da ja nisam vlasnik jer nisam “socijalno sojetljiv” hahaha.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@frankie
Tako je frankie.
A sindikat poziva na podrzavljanje tvrtki.
Sreca da se blizi EU.

Jedino gdje politicki uhljebi mogu raditi ajmo reci pozitivno su javna poduzeca jer imaju monopol pa sve svoje neznanje i muljanja rijese preko ledja jadnih gradjana podizanjem cijena.

Dobro dečki ovo što čitam gore već ima smisla i logike,: ukratko meni se doima kako tvrtka ima dragulj od zemljišta,unatrag 10 godina je imala 2 dragulja…hm hm Uprava je politički podobna – u naravi nesposobna,vrijedno zemljišta i potencijalno super proizvodnja-hrana,cvijećarstvo.
Što je s djelatnicima?Zašto oni nešto ne poduzmu?Ispada da tvrtka jede svoju supstancu godinama-na kormilu nesposobne uprave,radnici šute i tako dalje i tako dalje.

Da kolega Golubov,nije odgovor bio direktno fokusiran na ksst ali kad malo bolje pogledate većinu naših “jadnih”dionica zar to ima veze sa zdravom pameti!Ili ima veze sa tehničkom ili fundamentalnom analizom ili profitabilnošću?Bogami nema i stanje će bit takvo dok god ne dođe “svježi”novac na burzu bilo kroz veće ulaganje mirovinaca bilo kroz ulazak nadam se toplo stranih investitora na našu burzu.Imam dionice ksst i dosta mi je više ovog egzibicionizma!


Što je s djelatnicima?Zašto oni nešto ne poduzmu?

Zašto bi išta poduzimali? Ne rade ništa, a primaju plaću, naknadu za prijevoz, božićnice, doplatke… Naplatke! [emo_smijesak]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire



Što je s djelatnicima?Zašto oni nešto ne poduzmu?

Zašto bi išta poduzimali? Ne rade ništa, a primaju plaću, naknadu za prijevoz, božićnice, doplatke… Naplatke! [emo_smijesak]
[/quote]
Znan kad ponestane cashe-a pozivat će na revoluciju.
Mi Hrvati



Što je s djelatnicima?Zašto oni nešto ne poduzmu?

Zašto bi išta poduzimali? Ne rade ništa, a primaju plaću, naknadu za prijevoz, božićnice, doplatke… Naplatke! [emo_smijesak]
[/quote]

Tako je. Ako želite uživati, zaposlite se u staklenicima. Dođite 2 tjedna na posao i odite na bolovanje. Tkzv. Penga bolovanje. Radnici uživaju, a dioničari, tj. vlasnici puše. Treba poslati tvrtku u stečaj, prodati zemljište i isplatiti postojeće dioničare, dobili bi sigurno više od ovih smiješnih 600kn. Ili preuzimanje ili stečaj. Penga da je imalo sposoban tvrtka bi zarađivala.

P.S. Dal je tko od dioničara prijavio Pengu uskoku? Neznam što čekate..

New Report

Close