KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dečki meni ovdje ništa nije jasno.Najmanje razumijem da li ksst treba vrijediti 200 500 1000 Kn?
Ovaj ulaz mi se čini super na cca 600 Kn, naravno može ovo dobro i dolje potegnuti ali čini se razumnom odlukom ući.
Nitko mi ništa argumentirano ne piše.


1. staklenici se građ. gledano tretiraju kao objekt, tj. nekretnina na koju se plaća porez
2. ide i porez na građevinsko zemljište, a koliko se sjećam, zemljište KSST je zadnjim izmjenama PP kaštela ušlo u građ. zonu

Mila majko, kako da vam čovjek objasni? Linić kaže slijedeće: Za imovinu koja se koristi nitko neće biti više opterećen od iznosa komunalne naknade!
Dakle, ksst neće plaćati nikakav porez. Neda mi se više objašnjavat, eto vas tamo.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Kaštelanski staklenici imaju pod 1.)staklenike….pod 2.) poljoprivredno zemljište….pod 3.) građevinsko zemljište..

Površina koja je pokrivena staklenicima ne tretiraju se kao zemljište jer su staklenici. Ako ima poljoprivrednog zemljišta koje nije pokriveno staklenicima ni drugim objektima to se tretira kao neiskorišteno poljoprivredno zemljište. Ako ima građevinskog zemljišta koje nije izgrađeno, nema ništa na njemu onda je to neiskorišteno građevinsko zemljište. Pošto je u građevinskoj zoni podliježe porezu od 1,5% godišnje.Osnovica je 70% tržne vrijednosti.

Po ovom prijedlogu zakona porez ide na izgrađeno i na neizgrađeno ako je u građevinskoj zoni. Dakle ide I NA ZEMLJIŠTE!

Po ovom zakonu laž je da neće biti veči od komunalne naknade. Za moj stan plačam četiri puta godišnje po 230 kuna (920 godišnje)a po ovom prijedlogu platit ću 3250 kuna godišnje. Jel to isto?? Ili je 300% skuplije?? Na sreću pa Čačić podmeče klipove Liniću pa možda neće bniti poreza na nekretninu u kojoj si prijavljen i živiš

Ali će poreza na neizgrađeno građevinsko zemljište koje se nalazi u građevinskoj zoni biti. Zaključak, ne uvodi se porez samo na nekretnine (zgrade) nego i na zemljište.

Zašto bi to bilo teško objasniti. Doduše ima tu igrača koji sami kažu da ništa ne kontaju (sami će se prepoznati)[emo_zloban][emo_zloban][emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

gospodo pozdravljam vas.nisam ima više živaca.ovo je mojih 8.svima sretno


gospodo pozdravljam vas.nisam ima više živaca.ovo je mojih 8.svima sretno

Tvoja roba tvoj dućan[emo_beztona]……zašto nekome objašnjavati što radi sa svojom lovom??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Teška vrimena, za nas Ksst – zna li kogod sta je s novcima Zračne luke, da li je dug poreznoj riješen?Ja iman informacije da tvrtka radi i da to sve je OK ali potvrda/obavijesti burzama nema.?
pozz
[emo_smijesak]

Što su posadili nešto u staklenicima? Pa smrznut će im se to


gospodo pozdravljam vas.nisam ima više živaca.ovo je mojih 8.svima sretno

s 8 nije neki gubitak..ali bas si mogao i pricekat neki odbijanac ili ranije na 700-640 izaci kad je krenulo kliziti u provaliju..

građevinskoj zoni podliježe porezu od 1,5% godišnje.Osnovica je 70% tržne vrijednosti.””

dakle cemo saznati koja je cijena trzisna..a onda,ako zele a nemogu prodat po toj cijeni,mogu tuzit drzavu za pljacku…
hahaha drzava tuzi drzavu…drzava cijedi drzavu,drzava upropastvava drzavu..[emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise]

da nije za plakat bilo bi
za smijat se.

Ima danas u Slobodnoj Dalmaciji članak s Pengom-direktorom. Tvrtka radi, novca na računu ima, radnici obeštećeni.Sve 5.Jedina tvrtka u državi s dugom NULA Kn. Interesantno da recimo ne traže partnera za razvoj, rad …

Što kažete da podsjetimo korsnika Smart-a da pogleda gledalicu i usporedi cijenu KSST i LKPC … ili da kažemo da je LKPC tada vrijedila cca 1500 a KSST cca 3000.

Smart ima li još vatre u tebi ili si poltronirao zajedno sa ovom dionicom?

New Report

Close