KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gospon Golubov, posto se ovdje slazete samnom da je kupnja dobar potez, nadam se da u isto vrijeme necete mi vi svoje prodavat.

Ne kužim zašto je bitno tko ti prodaje ako smatraš da je kupnja dobar potez[emo_zacudjen]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Dečko kupuje 2-3 dionice i sve mu je bitno. A najvažnije hoće li za Božić doći na 4000kn [emo_smijeh]

Auuuuuu….kolki će porez plačati Kaštelanski Staklenici na ovo silno građevinsko zemljište[emo_zacudjen]….ja bi to odmah na natječaj da sam na njihovom mjestu[emo_novac]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golube iman ih i ja dosta ali dabogda dosla na 50 kn kad vidin sta pises.


Auuuuuu….kolki će porez plačati Kaštelanski Staklenici na ovo silno građevinsko zemljište[emo_zacudjen]….ja bi to odmah na natječaj da sam na njihovom mjestu[emo_novac]

Bi i oni al nema kupaca! [emo_palacd]

Kak ne…po tome koliko će ih to boljeti najbolje se vidi kroz dosadašnje upravljanje vlastitom imovinom
[emo_zloban]


Auuuuuu….kolki će porez plačati Kaštelanski Staklenici na ovo silno građevinsko zemljište…

Uvodi se porez na nekretnine, a ne na zemljište!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Smart mislim da je to samo pitanje vremena kada će i taj porez zaživjeti

Nemate pojma.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

…ma u staklenicima je raspad sistema i nema šanse da firma može nastavit i dalje radit kao dosad ….. vjerojatno treba vremena da se zemljište tehnički izdvoji iz njihova vlasništva a možda je i linić malo to smetnuo s uma treba ga posjetit da mu minimum 200-300 mil kuna leže neiskorišteno …………. ako se slučajno opet aktivira priča o “home port” u divuljama moglo bi narasti i do 500 -njak mil a to je već druga dimenzija ………..

DAJ PET !!!



Auuuuuu….kolki će porez plačati Kaštelanski Staklenici na ovo silno građevinsko zemljište…

Uvodi se porez na nekretnine, a ne na zemljište!
[/quote]

1. staklenici se građ. gledano tretiraju kao objekt, tj. nekretnina na koju se plaća porez
2. ide i porez na građevinsko zemljište, a koliko se sjećam, zemljište KSST je zadnjim izmjenama PP kaštela ušlo u građ. zonu

porez?zar zemljiste nije u funkciji-kakvoj takvoj.ujedno je firma placala komunalni doprinos koji navodno ide u povijest?

New Report

Close