KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bez veze se prepucavate, a meni i dalje nije jasno da još uvijek nitko javno nije dao izjavu o pretakanju cca. 100 miliona kuna??? Alooooo, 100.000.000,00 kn!!! Dioničari su tu izgubili cca. 900 kn po dionici, da ne govorim kako su vas još pokrali u procjeni za dodatnih 400 kn! Strašno! No, još je veći problem što rješenja nema ni dalje na vidiku???

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

@Smart

kolega mislim da ste krivo shvatili….u dobroj namjeri preporučujem da se obratite za pomoć kolegi @golubv…ako vas on ne izvede na pravi put ne znam ko može….

Tko god da je prodao ovu jednu taj zna što radi[emo_namigusa]…ali neće samo on jeftino kupovati[emo_plazi]
Ako mu je trebalo za lijek ja se unaprijed izvinjavam, u protivnom namjera je jasna….rušiti radi jeftinog dokupa.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[quote=parchy]


Samo se vi nadlipavajte, stvoreni su svi uvjeti za cijenu 1500 kuna. Koliko vidim nastavak privatizacije je najavljen, a kad bude iznenada objavljen, prodaje ispod 3000 neće ni biti.

ja mislin ispod 5000 da neće biti prodaje[/u]
[/quote]

[emo_zloban][emo_smijeh]……koliko onda???? 200 ili 5000….daj se odluči pliz[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

200 a ti dobro znas zasto, jer politika ubi firmu u i za narod.

Neznam zašto paničarite o vezi privatizacije K.s.? Malo strpljenja nebi škodilo ako se već igrate na burzi. I ja sam bio isti takav od početka, nestrpljiv do boli i skoro uvjek odustao i prodao a onda bi se desilo ONO a ja vani[emo_bijesan]
A pogotovo ovdje sve ide svojim tokom samo SPORO….i opet će nestrpljivi izletjeti tik prije natječaja. Ajde vi pametnjakovići recite meni zašto je Audio prestao prodavati????….zašto nisu išli na predstečajnu nagodbu???’…nego su išli na čišćenje bilanci??? Zašto ako ne zbog toga jer jedino tako mogu privatizirati? Zar zato jer im je bilo dosadno.? [emo_zloban]
Nikada nećete zaraditi na burzi ako nećete naučiti biti imuni na čekanje, razvlačenja navlačenja ubijanja u pojam….nikada…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golube,ako misliš da će se ova dionica oporavit,mislim da neće.kao prvo sve firme koje su se vratile iz mrtvih dok im je cijena padala imale su promet preko 50000kn.staklenici padaju 9 mjeseci uz promet od 0 do 10000.drugo,previše je atraktivno zemljište.jeftinije ga je komadat malo po malo.i tajkuni znaju ako se budu prsili,da će ih doć skuplje.jedan će uzet ksst jeftino,idući nešto drugo.vrana vrani oči ne vadi.3.lokalna i državna politika su dvije različite struje.4.kad nabrajaju vladu,mislim da govore sastav c.zvezde


golube,ako misliš da će se ova dionica oporavit,mislim da neće.kao prvo sve firme koje su se vratile iz mrtvih dok im je cijena padala imale su promet preko 50000kn.staklenici padaju 9 mjeseci uz promet od 0 do 10000.drugo,previše je atraktivno zemljište.jeftinije ga je komadat malo po malo.i tajkuni znaju ako se budu prsili,da će ih doć skuplje.jedan će uzet ksst jeftino,idući nešto drugo.vrana vrani oči ne vadi.3.lokalna i državna politika su dvije različite struje.4.kad nabrajaju vladu,mislim da govore sastav c.zvezde

Ti razmišljaš ovako ja onako…..legitimno. Međutim da su htjeli nekome pokloniti zar nebi onda pustili u stečaj sad kad je bila situacija za stečaj zrela.
Kroz stečaj bi mogli komadati kako bi htjeli i kome bi htjeli. Ali išlo se na “brisanje” dugova. Nemoj se zavaravati, nema da Linić nekome pokloni nešto. Linić mrzi i tajkune i bogataše svih vrsta a to je meni garancija da neće poklanjati nego prodavati[emo_smijesak]…što je i jedino ispravno i po zakonu.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv
Linic mrzi tajkune i bogatase ako mu to nisu frendovi poput Jezica,Stroka, Vrhovnika i ako on od toga nema neku pinku. Ili su neki vec zaboravili kako se Linic pokaza jako dobar u prethodnim darivanjima makar prema ovoj trojki. A sada slijede nova darivanja. Bozic je idealno vrijeme za darivanje najmilijih.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

mrzija ili ne,ali pleše kako oni sviraju.i ja sam mrzija ić u JNA,al sam opet iša.pogledaj malo bolje.ukida se porez na luksuz,ali će mene opalit za stari tavan na selu.2 godine se priča o petrokemiji,cro.osiguranju,hpb,pa ništa.a za koju god ksst će poist samu sebe,ali danas sam sretan,pa se neću opterećivat.idem pit i pivat na rivu

…oće li se prodavat ili darivat neznam a vjerojatno će ići skupa tj. prodat će se po darovnoj cijeni …ali i takva cijena bi bila minimum 3 puta veća od trenutne na ZSE … inače za ove fin. transfere (dobro smart kaže ee 100 mil kuna a ja bi nadoda hebote kako su uspili toliko love pogubit i nikom niš ludilo brale ) je navodno najviše zaslužan ministar polj. jakovina e sad oće li nastavit bumo videli … zdrav razum ti kaže prodaj (daruj) sve je bolje od ovoga šušnja……

DAJ PET !!!

Meni je sve bilo jasno čim je Audio prestao prodavati. Nisu toliko naivni da prodaju po ovim cijenama kad mogu to sutra ako hoće prodati barem po 2500.Da nije tako kipali bi skroz polako a usput malo podgrijavali vijestima o skorašnjoj privatizaciji.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close