KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/140131/Default.aspx
… ide luka- zemljište resnik-aerodrom-zemljište kaštela-magistrala-staklenici knežine ….
… kolko bi vridilo zemljište resnik i kaštela da se ostvari ovo ulaganje … … par tisuća radni mista itd…………..
… a kolegi ža poma…

DAJ PET !!!


Eeee moj golube nisi iz Dalmacije pa ne znas kakve su oni pome prije uzgajali. Nema vise takvih poma.A sad hoces li se ti opernatit na zemljistu ne znam.Ja ti zelim svu srecu trebat ce ti.Samo kontaj koliki gubitak generiraju mjesecno i koliko je nasa drzava troma.Kad ce se to privatizirat?

Vjerujem ja da su uzgajali kvalitetnu robu….ali gdje su pare?? Nikad ništa nisu zaradili, nikad nisu imali dobit (osim jednom nešto malo). Đaba dobar proizvod ako su ti troškovi proizvodnje veći od prodajne cijene.
Samo zemlja vrijedi, ostalo ni kinte. Ajmo se pitati zašto čiste bilance kad je sve već propalo? Samo jedan odgovor, ZATO jer kupac to traži. Za zaboravljive još jednom – restruktuiranje pa privatizacija. Restruktuiranje je gotovo[emo_cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Nevjerojatno, ali se svaki dan par naloga na ovoj dionici prođe. Već mi se čini kao da je netko pretresanje lijevo desno da dionica ostane u redovnom režimu

biraj : oćeš lijevo ili desno [emo_smijeh]

nego..Golube, zašto ne zaokružiš na 1000 ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Nevjerojatno, ali se svaki dan par naloga na ovoj dionici prođe. Već mi se čini kao da je netko pretresanje lijevo desno da dionica ostane u redovnom režimu

biraj : oćeš lijevo ili desno [emo_smijeh]

nego..Golube, zašto ne zaokružiš na 1000 ?
[/quote]

Imam zabranu trošenja love na papiriće[emo_mrgud]…Kaže Ona, kad zaradiš možeš trošiti, limit probijen[emo_mrgud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ide li ovo ispod 500 kn?[emo_zacudjen]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

zavisi kakva je Golubova žena sa oklagijom [emo_smijeh]

@ over

bilo bi dobro da ide i niže od 500…..pa da zaokružimo brojku[emo_cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


… ide luka- zemljište resnik-aerodrom-zemljište kaštela-magistrala-staklenici knežine ….
… kolko bi vridilo zemljište resnik i kaštela da se ostvari ovo ulaganje … … par tisuća radni mista itd…………..
… a kolegi ža poma…

Svašta se moglo napraviti na zemljištima KSST, posebno na Resniku, ali je netko odlučio da se ništa ne napravi, ni luka, ni pome, ni distribucijski centar, ni…
Zašto je to tako? Vjerovatno nikad nećemo saznati, a možemo samo nagađati tko je i koliko oteo milijuna na staklenicima i strpao ih u džep.

@golube

Kad kažeš da treba uništiti ksst, pa privatizirati, ne razumijem kako to misliš? Pa, valjda ti je jasno da se ksst može privatizirati jedino na način da se nastavi poljoprivredna proizvodnja. Vrijedno zemljište je, tu nema priče, ali je specifične namjene i ne postoji mogućnost neke druge djelatnosti.
Dakle, Resnik je prenamjenjen u IS1 zonu, ali je u GUP-u posebno naznačeno da se do prodaje zemljišta ZL može koristiti za poljoprivredne djelatnosti, tj. da ga ksst može korisititi za svoju namjenu. Sve ostalo, tj. najveći dio je namjena P1 i tu ne postoji mogućnost prenamjene, jer bi prvo trebalo mijenjati zakone, pa županijske planove, itd. Svi znamo koliko to traje kod nas.

Ono što želim reći je, da su ksst trenutno u jako nezgodnom položaju što se tiče privatizacije. Dakle, kako sam već napisao, moguće ga je jedino privatizirati u svrhu poljoprivredne proizvodnje, a da se na Resniku ipak uz dogovor sa ZL napravi neki proizvodno distribucijski centar u postojećim gabaritima, tj. u već postojećim izgrađenim objektima. Tako nešto je htio napraviti Luka Rajić, ali mu je ZL sa svojim lobijem uspjela pomrsiti račune.

Dali se tako nešto isplati? Naravno da se isplati, pogotovo nekome tko ima veleprodaju i maloprodaju, kao što npr. ima Todorić koji je također bio zainteresiran za ksst. E sad, hoće li oni i dalje biti zainteresirani ako bi došlo do prodaje, ostaje za vidjeti? Što se tiče svih ovih zadnjih novih okolnosti oko ksst, nije mi jasno koju bi cijenu mogle postići dionice u prodaji, ali da će biti veća od trenutne na burzi, nema sumnje. Dionica je trenutno sigurno podcjenjena na tržištu i to je sigurno dosta veliko iznenađenje za dioničare nakon postignutog dogovora KSST – Min. Fin – ZL -Audio, ali nije jedina za koju nema nekog interesa ulagača. Možda se to promjeni ako dođe do neke konkretne najave iz Audio ili Vlade, staklenika… Treba pričekati, vrijednost se mora jednom otključati. Problem je što se našoj Vladi nigdje ne žuri, cvjetaju im ruže izgleda?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

[emo_bijesan] lako što do sada nije raslo ali sad je počelo i padat.
[emo_bijesan]

Ovako samo golub izlazi, biće da je opet nešto krivo shvatio? [emo_zloban]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Umjesto da se spustite puno ispod negativne blokade, dopuštate mu da lagano izlazi na ovako visokoj cijeni.

@smart
…onaj članak objavljen u slobodnoj o “porto home” praktično niko niti u tisku niti u medijima nije popratio ne ide mi u glavu nikako… iako su kontaktirani i grad trogir i županija a time i vlada zar su toliko kratkovidni da ne vide koliku bi korist imali od tog ulaganja …

DAJ PET !!!

New Report

Close