KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[emo_novac][emo_novac]Ne prođe dan a da ne bude barem jedan naslov u štampi o vezi K.S. Izgleda da se silno trude da cijela investicijska zajednica sazna da se stvar pokrenula s mrtve točke. Ni Linić nema namjeru još dugo tolerirati nerad Audio-a. Sve ide na prodaju a pogotovo zemljište na najboljoj lokaciji u Hrvarskoj.
Sutra -prekosutra saznat ćemo da se Z.L. javila kao kupac onda ćemo saznati da se kupac prihvaća…onda da je račun odblokiran…itd, sve do toga da se raspisuje natječaj za privatizaciju i što je najvažnije cijenu [emo_novac][emo_novac]

Zračna luka Split kupuje zemlju Kaštelanskih staklenika

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nakon otpisa ono malo kvadrata rodne grude, što se mora za dug prodati, ostaje 5,19 kvadratna metra rodne grude po dionici KSST-R-A…e, sad koliko je to u kunama, to ti ja ne znam, jer ja nisam ni geometar, a nisam ni trgovac nekretninama. Mislim da takvih ovdje, na ovom forumu, ima podosta, i da bi nam oni mogli ovih dana to izračunati…[emo_novac]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pozdrav svima,
prodaja zemljišta je jako smiješna. Sve se rikta za zračnu luku , a oni razmišljaju hoće ili neće kupiti. Sada za 6,5 milja manje, pa si misle možda još spuste, gori im, možda bi prošlo i za ovih 22 milje koje imamo. Ma da bar na natječaj dođe neko treći, Zlatan Ibrahimović, Todorić….., pa si napravi privatni aerodrom, pa nek se ZL je..[emo_zloban]

Danas je zadnji dan da Z.L. mukne. Uh kak je napeto[emo_smijeh] To je kao da ja kao vlasnik moje firme namjestim sebi stan po diskontnoj cijeni a JA kao fizićka osoba se onda nećkam…bi…nebi…bi …nebi..[emo_smijeh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

neće raste
[emo_bijesan]
a i slabo se druka za rast

Jel ima kakvih novih vjesti, naravno da jos nema ali kad trgovanje bude zatvoreno da vidis vijesti…[emo_smijeh]

Iz objave…

14. Pisane ponude mogu se dostaviti u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama.

15. Ponude će u neotvorenim i neoštećenim omotima javni bilježnik Petar Žanko zapisnički predati Upravi društva Kaštelanski staklenici.

16. Prodat će se najpovoljnijem ponuditelju. Prodavatelj će o rezultatima natječaja pisano izvijestiti ponuditelja. Prodaja može biti obavljena i ako sudjeluje samo jedan ponuditelj.

17. Izbor najpovoljnijeg ponuditelja prodavatelj će utvrditi u roku od 5 dana od isteka roka za prikupljanje ponuda.

18. Prodavatelj pridržava pravo bez obrazloženja ne prihvatiti ni jednu ponudu bez snošenja posebne odgovornosti prema ponuditeljima.

Sve potrebne informacije o navedenim nekretninama mogu se dobiti telefonom: (021) 896-033 i 896-155.

Dakle ako ne ranije za pet dana bi se trebalo nesto znati.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Hvala na informacijama…
Lp

I što mislite da će dionica rast ako ZL kupi zemljište?[emo_smijeh]
Pola ti dam sad ,a drugu polovicu ti dođem.[emo_smijeh]

Ovdje će banke omastit svoj brk i pokoji radnik,a dioničari pušiona.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Jel ima kakvih novih vjesti, naravno da jos nema ali kad trgovanje bude zatvoreno da vidis vijesti…[emo_smijeh]

natječaj je samo formalnost da prodaju zemljište ZL i pokriju dio dugova, ne znam što drugo ovdje očekuješ….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

mislim da većina nas koji smo kupili nešto dionica očekuje da se s sredstvima dobivenim od prodaje manjeg dijela zemljišta pozatvaraju trenutne dubioze u P&L-u i Bilanci (ovih dana) te da se onda objavi natječaj za prodaju…..a svi koji nemaju dionice misle da se to neće dogoditi ili jednostavno ne misle[emo_namigusa]

slabo se druka i neće raste !![emo_bijesan]
uf da oće skoći na 1200 pa da se dobro iskrcan.

New Report

Close