KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ipak se (o)kreće….[emo_smijesak]

Miriše na jaki obrat, najveći pogon kao i uvijek manjak dionica u opticaju.
Čini mi se da je kupnja jako nervozna.

Kakvi drukovi
Fale jos samo naivci da pocnu kupovat

bit će “naivaca” ne brini se [emo_cool


Kakvi drukovi
Fale jos samo naivci da pocnu kupovat

Onda, što sam rekao za bid, druk ili java ?!



Kakvi drukovi
Fale jos samo naivci da pocnu kupovat

Onda, što sam rekao za bid, druk ili java ?!
[/quote]

Je, eto svi bi kupili, ali im se baš i ne da.
[emo_zloban]

Ima naivaca, falija san…ali nemaju novaca… Osisalo ih pri glavi odavno

http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/17661-prodaju-se-nekretnine-kastelanskih-staklenika-na-resniku
Bome evo nesto i pozitivno


http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/17661-prodaju-se-nekretnine-kastelanskih-staklenika-na-resniku
Bome evo nesto i pozitivno

Sad ćete se svi iznova čuditi da se ipak priprema privatizacija[emo_naivan]….kao da nije x puta objavljeno da nakon restruktuiranja (šminkanja mlade) ide natječaj. Samo zato jer je kradeze šlampavo odradio natječaje mislili ste da se odustalo….mislili ste da Linić ne treba nekoliko stotina miljuna kuna[emo_novac].
Pa čak ni sad nećete povjerovati do kraja jer ….ma sve je to farsa, nema tu privatizacije itd….
Jedini sam ušao u top deset nakon propalog zadnjeg natječaja,čudi me to jer ipak se radi o firmi koja jednostavno mora u privatizaciju. Ili ću ispasti jedini naivac ili [emo_kuna][emo_dolar][emo_kuna][emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[emo_kuna][emo_dolar][emo_kuna][emo_smijesak]

A EURE ne primaš? Kaj to znaš, a mi ne znamo?

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Golube nemogu odolit da te nepitan za prosjek ulaska.Aj budi faca pa mi frni na privatnu poruku…naravno moš lagat. Moj je 710 prosjek

nece grizu hebemu misa

New Report

Close