KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dobro pa ko ce kupovat i dizat cijenu ove dionice na 800 – 900 Kn??! I zašto – zbog dividende? zbog dobre drzavne uprave? zbog novog komadanja tvrtke koje se radi vec 20 godina? zbog mozda stecaja koji visi nad glavom?
ajde drukeri sta ste unutra obrazlozenje molim za UP !!!!????!!!!

Zbog privatizacije koja slijedi odmah nakon završetka restruktuiranja – čitaj “brisanja dugova”. Kupac baš nešto jako voli čistu situaciju. Danas krenula kupnja u napad….zašto parchi….zašto??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golube oprosti ali ti se ponašaš kao golub koji je uletija u sokolarnik.
krenila kupnja neko jamija 18000 Kn, Hr burza i golub.
vi ste svi na ovoj burzi opićeni i uopće neznate šta je burza, ulaganje u dionice, šta oćekivati itd itd…
svi ste ovdi s jednin razlogon : kupi nešto po nešto za x i prodaj to nexto za 2x a svima van se dogodi da prodate za 0.5x ili 0.1x.
jesan li u pravu?
zasto si se nakrca KSST?
Pošto ti je prosjek ulaza? 1000, 1500 ???
Sad gledaš -na investoru ili vec cemu i nadas se da neko nesto kupi … u stvari da nisi ti kupija jucer onih 18000 samo da bi smanjija minus i stvorija privid vrijednosti ?

vi ste svi na ovoj burzi opićeni i uopće neznate šta je burza, ulaganje u dionice, šta oćekivati itd itd…

da…kupujemo da prodamo nekome ali ne 2x nego najmanje 3x….a ako bude kao što ti pišeš u privatnim porukama (meni) onda bude i 4x[emo_namigusa]

Ništa ja nisam jučer kupio a od tebe očekujem nakon tri dana izvinjenje ili da promjeniš nik[emo_plazi]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ja ti se izvinin odma samo reci za sta. ja san isto tako unutra sa par stotina jer ono sta san ti posla na poruci san napisa i na forumu; mos lako vidit …
mene cudi da to ti nisi svatija ozbiljno koji imas ovoga mnogo vise od mene i recimo konkretno kontaktira firmu ili HANFu da se ocituje o svemu. Ovdi ti je to javna tajna, a zasto netko o tome šuti a dužan je obavijestit regulatora to ja neznan. Znan samo da smo oštećeni mi koji imamo te papiriće općeprihvaćene kao bezvrijedne a u stvari vrlo vrlo vrijedne. Nas pljačka i Država dajući “od nacionalnog interesa zemljište sama sebi” – pazi preko dionica kojima smo suvlasnici daje moje i tvoje. – neka daje čačino i svoje u ime nacionalnog interesa. – čudin se tebi ponavljan da po forumu se svađaš sa svima pa i smenon koji san unutra full neshvaćajući da smo u istom timu, umjesto da napraviš nešto konkretno. Šta promisli sam … neda mi se više …


. – čudin se tebi ponavljan da po forumu se svađaš sa svima pa i smenon koji san unutra full neshvaćajući da smo u istom timu, umjesto da napraviš nešto konkretno. Šta promisli sam … neda mi se više …

Nećeš vjerovati ali ja stvarno činim nešto konkretno[emo_cool][emo_cool]…..kupio sam jedan hektar zemlje, stari dotrajali vinograd, počupao stupove i “čokote” izvukao žicu (najteži dio) poravnao buldožerom teren, preorao, pođubrio i usitnio rotofrezom….ako to nije nešto konkretno onda neznam što je. Sad samo još posadim 1500 Aronija i 500 borovnica[emo_novac]

A da se miješam u posao Audiju i upravi K.Staklenika…..baš sam lud. Što da im kažem??…ja sam Golub, imam skoro jedan posto firme i sad ću vas sve razjuriti?? Zašto ti ne napraviš dr mr?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Parchy/Plejboj/Prorok111/… Ukoliko nemate išta (da ne kažem nešto) konkretno za kazati/reći, zamolio bi Vas da ne trollate nepotrebno podforum zaista nebitnim stvarima.

Unaprijed Vam se srdačno zahvaljujem.

nem veze Golube, zaboravi…opet shvaćaš osobno. tija san ti reci glede svoje imovine u dionicam ksst zašto ne napraviš nešto a ne naravno privatno u životu!!!!

Vaš link …

Otvoren natjecaj za prodaju 48927 m2.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/9ofw66AFiDIOPf7s5wdHOA==.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Da dodam…pocetna cijena..48.248.703,00 kn

http://narodne-novine.nn.hr/oglasi/default.aspx

Pozdrav

svi smo mi Crobex

i sta sada …
kakva jagma za ksst. evo nas na 2999 do sride…

Nema jagme kolega dok god se ne raspise natjecaj za prodaju samih staklenika….ovo je tek za vracanje dugova kojih su staklenici akumulirali…i jos s tim nece sve pokrit.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close