KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nije mi drago ali ovo će uskoro oli gori oli doli bar za 35%

…koja smo mi truba od burze…

DAJ PET !!!

Kada govorimo o restrukturiranju, tu se najčešće podrazumjeva da poduzeće kao takovo nije funkcionalno te da treba nešto srezati(broj ljudi), i ostale presložiti da bi se počelo pozitivno poslovati. Da bi se to napravilo trena naravno novaca, jer ovaj višak treba zbrinuti. Kako novaca nema dovoljno ovaj njihov plan će očito čekati bolja vremena, a do tada po starom.

nije mi drago ali ovdje će vrlo vjerojatno biti tobogan.

Na temelu čega si to zaključio, koje metode si upotrijebio, i koliko je vremenski trajala analiza koja je izbacila ovako mudru misao?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

…koji tobogan prije će bit odbrojavanje za lansiranje…

DAJ PET !!!

dobro pa ko ce kupovat i dizat cijenu ove dionice na 800 – 900 Kn??! I zašto – zbog dividende? zbog dobre drzavne uprave? zbog novog komadanja tvrtke koje se radi vec 20 godina? zbog mozda stecaja koji visi nad glavom?
ajde drukeri sta ste unutra obrazlozenje molim za UP !!!!????!!!!

parchy ti si očito prodao…a i nisi nešto dugo izdržao ….

nisan evo sad cu stavit na 1599 Kn 100H nalog. OK stajat ce tu danas. Mislin da firma vridi puno više od ove cijene realno bar 1500 – 2000 Kn po dionici ali to ovisi o planu vlade, tržištu itd. itd.

usput zaboravih napomenut, ovdi u Kaštila se javno govorka da su neki stranci zainteresirani za kupnju tvrtke čak da je i kontaktirana uprava firme.Da li je istina? mislim da je a netko bi to mogao i provjerit.

i šta sad zvonac nisan prodao i drukan za doli?
e šta sad to znači?
niste mi odgovorili zašto bi ovo tribalo ići UP?

nisam mislio ništa loše….ja sam kupio nešto komada prije par mjeseci između 700-800 kuna kako bi rekli špekulativno očekujući privatizaciju u dogledno vrijeme za koju vjerujem da će postići puno puno višu cijenu od današnje…pod uvjetom da se dogodi u dogledno vrijeme dok sadašnji vlasnici ne rasprodaju sve što vrijedi….
zato mislim da bi trebalo ići UP, odnosno da će ići opasno UP onog trenutka kad se objavi natječaj posebno ako se usput i objavi vjerodostojna vijest o zainteresiranom partneru….inače će vjerojatno “životariti” na ovim razinama…naravnomogla bi jače UP i prije zvanične objave jer uvijek netko sazna prije svih

New Report

Close