KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

smart a zasto to vi neprijavite , te nepravilnosti, to ste duzni prijaviti ako imate dokaze kao gradanin ove hr,zasto neprijavite???????????????’


smart a zasto to vi neprijavite , te nepravilnosti, to ste duzni prijaviti ako imate dokaze kao gradanin ove hr,zasto neprijavite???????????????’

A vi kao dioničar to nećete prijaviti jer ste u sukobu interesa? Mogli bi bit neopljačkani ako prijavite, ne? 😀

ja nemam dokaze , ovo rekla kazala,ja nevjerujem u te price,kad ce zse objaviti link onda znam da je tako, ali smart ima dokaza on sve zna , i ja mu dajem svoj glas ako je u pravu


Ok, u SD taj tekst/dogovor izgleda malo drugačije nego onaj u Seebiz-u! Bože sačuvaj koji mamlazi!?

Uglavnom, porezni dug u iznosu od 47 mil. kuna se namiruje sa 93.000 m2? I dalje stoji moja tvrdnja da su KSST oštećeni za tih 30.000 m2 na Resniku. Jer je u početku bilo govora o namiranje duga isključivo sa dijelom zemljišta "Kaštela" u površini od 60.000 m2! Taj dio ionako ZL koristi 15 godina, bez ikakve naknade, ali je također IS zona i vrijedi minimalno između 550 i 700 kn po m2!

Dakle, 30.000 m2 na Resniku im se nepravedno OTIMA, a to zemljište je vrijedno između 45 i 55 mil. kuna po procjeni Porezne uprave!

Nadalje, oni žele ponovo raspisati natječaj za 49.000 m2 na Resniku, a procjena je sada 999 kn za m2! Taj dio je također procjenjen od strane Porezne uprave između 1.319 do 1.829 kn za m2, što u prosjeku iznosi 1.574 kn za m2, što daje vrijednost tog zemljišta na ukupno 77 mil. kuna!!! Ljudi, mi pričamo o 200 eura za m2 zemljišta koje ima kompletnu infrastrukturu na zemljištu, WTF!?
Iz svega je vidljivo da je zemljište procjenila ZL Split, što je protivno svim zakonima RH. Strašno!

Ovim dogovorom, KSST biti oštećeni za desetke miliona kuna, ali su svi zadovoljni jer će se nastaviti proizvodnja, hahah. Nažalost nije smiješno, žalosno je da se ovako transparentno krade ispred svih, a da nitko ništa ne reagira. Svi sretni hebote, da čovjek ne povjeruje!

Svaka čast majstorima ovog igrokaza i glavnim glumcima. Ovo nije ni blizu dobroga, katastrofa za KSST! Koliko će dioničari biti oštećeni sa ovim dogovorm, nemam pojma!?


U pravilu kod nas nema kulture malog dioničarstva, jer da ima ovakve bi se stvari vukle po medijima sve dok neko ne bi završio u bajbukani. Ovdje svi žele zaraditi tuđim radom. Onog golobradog proroka još i razumijem, momak ima par dionica i čeka da mu neko zaradi 500%… al mi golub nije jasan…s njegovom količinom ovakova otimačina mi ne bi samo tako prošla.

James, ništa ne možeš napraviti ako nemaš argumenata i konkretnih dokaza. Moš samo gledat! [wink]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Ajde, pokrenut ću ja sve malo, pa da vidimo reakciju aktera ovog deala!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire


Ajde, pokrenut ću ja sve malo, pa da vidimo reakciju aktera ovog deala!

100

Okanite se sudskih "trakavica" kolega…gledajte s ljepse strane….porezni dug je rijesen..o stecaju ili slicnim teskocama vise nema govora…natjecaj za prodaju ostalog zemljista u Resniku se uskoro otvara…mlada je spremna za prosce…:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sta je ovo danas leti prema gore ha, e joj joj neka neka tak vam i treba koji ste prodavali po smijesnim cijenama… [bye]

a kad sad pocne ici konkretno gore do 3500kn sta ce onda biti??????

Imala bi tu Hanfa dosta posla, počevši od ove predzadnje transakcije danas, ali malo je previše zaokupljena s Ingrom u zadnje vrijeme……


Okanite se sudskih trakavica kolega…gledajte s ljepse strane….porezni dug je rijesen..o stecaju ili slicnim teskocama vise nema govora…natjecaj za prodaju ostalog zemljista u Resniku se uskoro otvara…mlada je spremna za prosce…:)

Pozdrav


Kolega! Ako je vama 50 miliona kuna razlike malo (440 kn po dionici), onda nemamo o čemu razgovarati! Mlada je daleko od udaje, šta je sa preostalim dijelom Resnika koji se mora prodati ZL Split? Misliš kako će netko kupiti KSST i ulagati u njih znajući da to zemljište mora prodati ZL kad se njima digne i po njihovoj procjeni? Ma, da!?

Btw. Sud? Tko je spominjao sud?

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

New Report

Close