KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko je dugovanje?
Došli bi likvidnih sredstava za isplatu većine vjerovnika (radnika, banaka, dobavljača), dok bi jedan dio pokušali reprogramirati.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

pa ako ce probiti dug nema dugovanja ,sta nemozes to shvatiti ,i jos ostaje 590 000m2 zamlje, i nek se proizvodlja pokrene kakva takva , buducnos je u proizvodnji hrane i poljoprivredi i plus zemlja ,ima buducnosti

Prorok jesi se kad zapitao zašto ovdje nema netko od ozbiljnijih investitora? Zašto je Zimzi u topu 10, a svi znamo njegove dionice? Ovo je špekulantska dionica, gdje se ljudi mogu preveslat. Vi ste vjerovali Čobankoviću, a čovjek nije imao nikakav plan za privatizaciju. Sada svi maštaju 1200kn na gledalici pa da rasprodaju i prekriže ovo za uvijek

@kanabis…..svi misle isto i SVI uvjek zarađuju na burzi…..na čemu si ti kanabis ?

Sada svi maštaju 1200kn na gledalici pa da rasprodaju i prekriže ovo za uvijek

"Zapamtite, kad SVI misle isto, vrlo je vjerojatno da SVI misle pogrešno"

Leon Richardson

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubov

Tako sam i ja mislijo.Kad su svi prodavali ja kupovao prije par mjeseci al sam se hajebao [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

što želiš reći da cijena nema šanse da dođe do 1200kn? golube jesi li ti pročitao plan restrukturiranja staklenika? Dali je tamo spomenuta privatizacija ili nastavak proizvodnje? U tekstu iz postanog članka nema ni p od privatizacije, a ti kažeš da se spominje.

Bakine mudrosti ostavi za unuke

Čak i tih 500-injak kuna po m2 za koje postoji interes nije plaćeno kešom, već prebijanjem dugovanja. Da sam dioničar, bilo bi me strah pomisliti koliko može postić zemlja za koju nema interesa, i na koji naćin će se plaćati.

pa jel to moguce da si tak glup pa ako probiju dug onda nema vise duga pa zato daju zemliste za dug , ali jos puno zemlje ostane bez duga ,nece vise duga biti a zemlje ce biti 590 000m2

Pa kako si tako glup!
Dug prebijaju cca 50 milja kn pod uvjetom ako zemlju prodaju vjerovatno ZL Kaštela jer nemogu nać nekog tupana da plate 999 kn/m2.

Ako zemlja nema kupca ja mislim da vrijedi puno manje nego što ti misliš.

ZL Kaštela odmah će platiti 22 milje kn,a ostalo ide na odgodu.(ako tako bude)

P.S. Nemam dionice KSST i želim Vam mnogo uspjeha [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ne krivo si ti to povezao dug drzavi od 47milje prebijaju sa 93 000m2, zemlje a dug bankama i dobavljacima sa 49 000m2 zemlje i jos ce znaci stim su oni na nuli i cak i imaju za nastavak proizvodnje i jos 590000m2 zemlje , pa o cem ti pricas

Prvo – nisu mogli prodati na natječaju prošle godine jer nije bio izmjenjen GUP…..ZAŠTO BI KUPAC SAM MJENJAO gup, nije bvlesav..

Drugo – nakon što je prošao GUP nisu smijeli prodati jer bi novi vlasnik mogao ucjenjivati ZL ….

Treće – pobrinuli su se da ZL dobije zemlju za širenje piste i sadržaja….

Četvrto – isplatit će plaće i odblokirati račun, nema stečaja…

Peto – nema više nikakvih zapreka, firma se može privatizirati ODMAH …država za svoj dio dobiva ljepu pinku [thumbsup]…a mali dioničari se rješavaju dionica u paketu….cijena sitnica….moja prognoza 3500kn/kom

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne znam kako se uopće usudite imati ovu dionicu. Pročitajte javni natječaj Hrvatskih šuma- tko prvi njegovo. I mislite da se sa ovom vlasti nešto promijenilo. Pa komplet uprava je iz bivšeg sistema, koja se dokazala nesposobnošću. I koja dalje upravlja. Nije ksst jedini s kojim se ovako postupa, tako je u 90% firmi

New Report

Close