KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… da prodaja … to van ništa ne valja … ko bi to moga kupit i zašto?
Bože saćuvaj.

Koja je bila najniža cijena KSST-a povijesno?

Kupio bi 100-ak komada.

Unaprijed zahvaljujem.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

5kn

sta je danas nitko nece da prodaje, ajde ja cekam jos malo da kupim ove jeftine makije… [lol] uskoro ce nova stepenica prema GORE A TO BI BILO STETA PROPUSTITI.. [proud]

Anonimno, 27.09.2012. u 11:31
@prorok111

5 kn

Lijepo sam pitao koja je bila, a ne koja će biti.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

po zanimljivom sklapanju rečenica se vidi da ovdje jedna osoba ima tri nicka. Šta je danas nitko neće da prodaje [lol]

ja neznam zasto su opce ovih dana prodavali dionicu koja svaki cas leti prema gore , jos jako malo i leti to u nebo.

tako je PROROČE reci ti njima… [smiley]


Dobro kaj ve….ide ili ne ide? A što je sa stečajem?…ide ili ne ide?? A privatizacija….ide ili ne ide??
Eto drugovi, ništa neznamo, nemamo blage veze što se sprema, niti neznamo dal se sadi u staklenicima išta ili ništa [sad]
Ali to neznanje nas ne sprečava da pametujemo i pravimo se kao da smo pojeli svu pamet ovoga svijeta

Ništa se neće pokrenuti samo od sebe!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

A što može pojedinac sa par sto dionica napraviti?? Ama baš ništa. Što su rekli gosponu blogeru u ptkm? Koliko imaš?…4%…odhebi!
Ali neće još dugo Penga carovati. Dolazi novi zakon 01.10….stečaj može trajati najdulje 160 dana [proud]
A u 160 dana ne stigne se sve ukrasti. Zakon se mora provoditi , kaže Linić….a ovo je njegova firma pa nek ga sprovede [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Čitam danas u slobodnoj da će vlada uzeti zemljište 93.000 m2/za prebijanje poreznog duga i dati ZL Kaštela bez naknade.
Na prodaju ide tj.natječaj 49.000 m2 po cijeni od 999 kn/m2 da bi se pokrile plače zaposlenima/5 milje kn ,bankama i ostalim vjerovnicima.

ZL Kaštela su pripremila iznos od 22 milje kn za kupnju zemljišta tokom 2012 g što bi ovo moglo biti za prvu ratu jer bi se zemljište dalo na odgodu tj.na rate ZL Kaštela.

Stvarno nerazumjem koja svrha biti dioničar KSST?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Golube što kažeš, ni sam ne znaš dali bi radije stečaj ili nastavak poslovanja?

New Report

Close