KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fali u prvom nizu do zareza još jedna 6 da bude sve OK

i gdje su sad ovi koji su jucer sa h nalozima silovito prodavali, sad mi recite da to nije cista manipulacija, il ih je mozda ko nazvao, i pitao ih za zdravlje ,kako bi rekao kolega smart ,njemu je sve smijesno, ko bi ga znao, uglavnom vrijedilo je kontaktirati sluzbe za ………….. ko bi reko da funkcioniraju .smarticu danas ti nis nije smjesno???


uglavnom vrijedilo je kontaktirati sluzbe za …………..

ajde ne baljezgaj, H nalozi su dozvoljeni i sasvim legalni! samo neuk čovjek može tu vidjeti urotu, a kao vrhunac svega izmišljati da je zbog njih zvao USKOK! prejadno….

o boze . pa nije stvar o h nalozima nego je stvar da sa h nalozima se protisak radi to je stvar, i da zato cijena pada, i to ocigledno i namjerno, a to je manipulacija koja je zabranjena, naravno da svako moze prodavati koji zeli ,



…to je posao za uskok koji sam ja upravo obavijestio…

…uskok vec istrazuje ko to prodaje sa h nalozima, upravo sam zvao…

Hahahahah, ovdje nikad nije dosadno! [lol]
[/quote]
Dobro došao nazad Smart, vrlo dobro za dioničare, imat će svježe informacije

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


o boze . pa nije stvar o h nalozima nego je stvar da sa h nalozima se protisak radi to je stvar, i da zato cijena pada, i to ocigledno i namjerno, a to je manipulacija koja je zabranjena, naravno da svako moze prodavati koji zeli ,

stvarno pišeš gluposti…onda jepo tebi i H nalog na kupnji pritisak da bi cijena rasla? jesi li onda i kupovne H naloge denuncirao USKOKU? [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Sad sam malo i ja nakićen [undecid]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

kak je krenulo moglo bi i onog na 50 okititi
[undecid]



ovi su mi presmjesni sta cekaju na 7xx pa ljudi nema sanse da to vise ikad bude 700kn

moguće da si u pravu nažalost……
[/quote]

Ma čini mi se da si sve više u pravu….

ide prodaja KSST?


ide prodaja KSST?

ne ide…zašto pitaš?

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!


ide prodaja KSST?



ide prodaja KSST?

ne ide…zašto pitaš?
[/quote]

Dobro kaj ve….ide ili ne ide? A što je sa stečajem?…ide ili ne ide?? A privatizacija….ide ili ne ide??
Eto drugovi, ništa neznamo, nemamo blage veze što se sprema, niti neznamo dal se sadi u staklenicima išta ili ništa [sad]
Ali to neznanje nas ne sprečava da pametujemo i pravimo se kao da smo pojeli svu pamet ovoga svijeta [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close